До побачення

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 черв. 2015 19:33 #98802 від
До побачення був створений
Маючи невеличкий стаж писання на цьому форумі, я вирішив із ним попрощатися назавжди.
Було цікаво спостерігати, як форум розвивається. Можна навіть сказати, що він став своєрідним феноменом, бо не в кожному райцентрі є щось подібне.
Проте останнім часом тут паразитують усілякі невиховані створіння. Говорити їхньою мовою звісно можна, але це приводить до особистої деградації. Тому я перестаю взагалі тут писати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 черв. 2015 20:24 - 15 черв. 2015 20:28 #98803 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення
Пан Олександр так і не навчився оцінювати відповідність створюваних ним тем розділам форуму(((

ЗІ: Про розвиток форуму за час невеликого стажу писання "улыбнуло"...
Останнє редагування: 15 черв. 2015 20:28 ким НЕкремлебот.
Ці користувачі подякували: cReaMeR

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 черв. 2015 21:33 #98804 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі До побачення
Ласкаво просимо до інтернету :-)
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 черв. 2015 15:06 #98843 від
Відповідь від у темі До побачення
Олександр людина специфічна, але доля правди в його словах є. Такі юзери як Некремлебот, прапорщик, Михайло Ворончук, Василь отруюють середовище на цьому форумі своїми вічними підколками та ненавистю. Є ще і інші, але так відразу і не згадаю. Я не знаю яка біда у цих людей в житті і чого вони такі злі, але ніякого бажання вести розмови в такій компанії немає. Багато моїх друзів та знайомих читають постійно сайт, але ніколи не напишуть допоки вищезгадані особи не навчаться виховано вести діалог.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 черв. 2015 21:35 #98856 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі До побачення
Доля правди в словах аноніма є

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2015 22:23 #98858 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення
Дивно... Люди в курсі про стиль доволі мовчазного тепер Василя, але почали цей список з Некремлебота, який тут всього пару місяців (корінь всіх бід на форумі, без питаннь). А де були ці борці за чистоту форума коли Василь був ще Алоїзом, і коли з нього пішло дійсно багато цікавих форумчан?
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2015 23:05 - 17 черв. 2015 23:05 #98860 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі До побачення
Не поняв - кого я чим уже зачепив? Я ж уособлення доброти.
Останнє редагування: 17 черв. 2015 23:05 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 черв. 2015 23:29 #98861 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі До побачення
А хто пішов через Алоїса?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 черв. 2015 02:52 #98864 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі До побачення
Та ніхто не через кого не пішов, просто народ розлінився. Весь час на сайті були люди, які сюди приходили тупо поржать і подіставати інших, вони були в меншості. Зараз нажаль 50 на 50. От і виходить, що відсоток негативу збільшився.

Не всі вміють пропускати повз вуха всю цю жовч. Я головний об'єкт для нападок на сайті і міг би вже давно застосовувати п 1.5. правил, але особисто мене веселять всі ці спроби образити мене. Хоча може і дійсно вже прийшов час? Тисячі людей щодня приходить на сайт не заради форуму, тому десяток забанених тролів і хейтерів, то невелика втрата. Але чи поверне це популярність форуму?

Прикро те, що більшість з цих людей може поводити себе як слід, але провінційність і рагульство беруть своє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 черв. 2015 09:51 - 18 черв. 2015 10:17 #98866 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі До побачення

Dentist пише: А хто пішов через Алоїса?

Не через Алоїза, а в ті часи коли тут Алоїз та зЗз заставляли всіх "Слава Украхні" кричати. Люди з тих пір пішли, і багато. От тільки не кажи що такого не було.

Тисячі людей щодня приходить на сайт не заради форуму, тому десяток забанених тролів і хейтерів, то невелика втрата. Але чи поверне це популярність форуму?

А тепер серйозно. От нам анонім (яким зазвичай тут ніхто не вірить, але заради такого діла передумали, видать, накіпіло людям) вказав чотири ніки, яки отруюють атмосферу форуму. З них Василь вже давно каже не більше двох слів на місяць, Прапорщик реагує тільки на "Удар", Ворончук (який з'явився ще пізніше мене, але ми пам'ятаємо Лямера) пише не патріотичні речі, але пише правду і по ділу... ну, більшу частину))). Залишаюсь я. Що, на форумі стало так гидко саме після моєї появи? От тільки чесно? Якщо так - не питання, хай Ос банить. Без всяких образ або зносок на правила: якщо ви дійсно вірите що після цього тут стане цікавіше та актуальніше - без проблем, ніяких криків з мого боку не буде.
Кажучи популярними нині аргументами "Харош нить що хтось вам робить погано, візьміть і зробіть добре самі"))))
Останнє редагування: 18 черв. 2015 10:17 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів