Пропоную забанити Олександра

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
05 черв. 2015 10:23 - 05 черв. 2015 11:19 #98603 від Oleksandr

Олександр пише: shepetivka.com.ua/forums/forum/82210-stv...zvychkoiu.html#98537

Некремлебот пише: Просто пан Олександр так і не зрозумів що таке створення оригінальних тем і чим воно відрізняється від створення тем шляхом переносу дописів, в цьому випадку першим дописом дійсно буде той, з якого почалась "ліва" тема.
А враховуючи його звичку писати в темах перше що прийде в голову не дуже заморочуючись відношенням своїх дописів назві тем, він може дивуватись та обурюватись скільки завгодно: це дійсно буде повторюватись і не раз.


Некремлебот - це яскравий приклад провокатора і йому інколи навіть вдається втянути в своє болото досить таки розумних людей, щоб поруч з ними теж здаватися розумним. Хоча до цього йому ще дуже далеко. Про те, хто його штовхає на таке "геройство" можу лише здогадуватися...

Саме такі, як він створюють і роздмухують конфлікти, а тоді починають шукати крайнього.
Перечитавши теми і коментарі учасників конфлікту не важко зрозуміти, хто дотримується конструктивної позиції, а хто деструктивної.
Тому не потрібно все перекладати з хворої голови на здорову!


Некремлебот пише:
Угу...
- А давайте я конюха у***у?
- А зачем?
- А их у нас всё равно двое...


Неадекват, як і ті аферисти, які наймають таких ботів. Загралися хлопці, змішали мухи з котлетами і чим далі, тим частіше їх "заносить". Ті хто "в темі" знають хто з політиків полюбляє такі брудні ігри. Кожна така дешева провокація лише наближає його хазяїв до політичного банкрутства...
Останнє редагування: 05 черв. 2015 11:19 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 10:46 #98607 від НЕкремлебот
Ну... Взагалі-то то це була фраза з анекдоту

На собрании в колхозе обсуждают тракториста за пьянки и прогулы. Председатель говорит:
- Ну так что будем с ним делать ?
Кузнец (здоровенный такой мужик) встает и говорит:
- Давайте я его пару раз ударю.
Председатель:
- Да нет, нельзя, он у нас один. Есть еще предложения ?
Кузнец снова встает:
- Да давайте я его хоть раз ударю.
Председатель:
- Я же говорю, он у нас один. Есть другие предложения ?
Кузнец встает опять:
- Ну давайте я тогда конюха ударю, все равно их у нас двое.

, який, ЯНМД, трохи перекликається з ситуацією в темі.
Але якщо наш шановний пан Олександр побачив тут підкупленного бота, безчесного хазяїна та політичну провокацію, сперечатися не буду. йому видніше :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
05 черв. 2015 17:25 #98624 від Oleksandr
Я не пытаюсь найти ответ на вопрос, что заставляет людей ненавидеть друг друга – ответов более чем достаточно. Меня интересует другое: что заставляет людей, имеющих доступ к интернету, извергать в сеть такое количество проклятий, угроз и оскорблений. Даже если предположить, что часть комментаторов являются проплаченными ботами, для которых это просто работа, ничего личного, то все равно остаются десятки тысяч людей, занимающихся подобного рода комментированием добровольно, ради собственного удовольствия. Ради удовольствия или ради чего-то другого? Давайте попытаемся в этом разобраться.
Можно было бы подумать, что комментаторы хотят убедить своих невидимых собеседников в собственной правоте, перетянув их на свою сторону баррикад. Лично мне такое предположение кажется совершенно абсурдным.
В чем же тогда заключается глубинный смысл этого массового дерьмометания? Ответ лежит на поверхности: людям это нравится. Есть люди, которым действительно нравится унижать других. Люди, которые питаются ненавистью и конфликтами. Люди, которые смакуют вкус оскорблений, словно речь идет о дорогом вине.
Конечно, никто не говорил, что интернет – это клумба с розами. Но то, что это пространство настолько токсично и нездорово, должно, на мой взгляд, вызывать определенные опасения у социологов и искренний интерес у психиатров.
shepetivka.com.ua/forums/internet/82225-...korblenij.html#98622

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів