Пропоную забанити Олександра

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
27 трав. 2015 11:05 #98420 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Пропоную забанити Олександра
А я сегодня пиццу домой заказал. Давайте тоже новую тему создадим на это событие xDD

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2015 11:30 #98421 від НЕкремлебот

Олександр пише: Бог з вами. Психологи кажуть: усі конфлікти потрібно доводити до логічного завершення. Можливо зі сторони це буде схожим на якийсь мазохізм, але спробую зробити ще один крок на зустріч (щоб вам легше було ще раз чимось обляпати). :)
Ярик - це досить таки творча натура. Усі творчі люди вразливі інколи і беззахистні. Інтернет не клумба з квітами і тим, хто тут відкривається можуть безкарно плюнути в душу, або навіть змішати з болотом. Для цього потрібно мати імунітет. Цю істину Ярослав засвоїв давно і щоб не ускладнювати собі життя одів маску крутого хлопця (це захисна реакція людини і всі ми одіваємо маски, але інколи потрібно знімати їх). Саме ця невідповідність і необхідність підтримувати цей імідж є однією з причин таких конфліктів...
Думаю, що більшість з тих, хто його знає погодяться зі мною.


Так-так, я теж думаю що озимі були дуже вдалі, а ярові будуть ще кращі.
Оскільки з вашого боку я бачу не діалог, а просто непов"язані між собою (а тим паче з моїми дописами) викиди думок, відповідати вам закінчую. Бажаєте погратись в "хто скаже останнє слово" - заради бога, напишіть ще щось, я достатьньно дорослий щоб не вестись на подібне.
Удачи (с)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 трав. 2015 12:03 - 27 трав. 2015 12:20 #98422 від Oleksandr

Олександр пише: ПС. Некремлебот пише:
таке тут може робити лише Ос

Ярослав вкинув цю ідею, ми розібралися чому він це зробив. Некремлебот почав розкручувати цей конфлікт в темі про кіно. Тому розбрайтеся самі хто і що. Мені це не цікаво...

Шановний Некремлеботе, приділю і вам трішки своєї уваги, хоча ви зі своїм підлиньким характером на це не заслуговуєте (але бодатися і гратися в ваші ігри не маю бажання).
Під час конфліктів ми часто чуємо про третю сторону, яка постійно провокує ці конфлікти і не дає їх врегулювати. Некремлебот - це яскравий приклад такого провокатора і йому інколи навіть вдається втянути в своє болото досить таки розумних людей, щоб поруч з ними теж здаватися розумним. Хоча до цього йому ще дуже далеко. Про те, що його штовхає на таке "геройство" можу лише здогадуватися, але і аватар і імя (бот, але некремлебот) можуть багато чого сказати. І саме це НЕ змушує його усе заперечувати...
Останнє редагування: 27 трав. 2015 12:20 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
03 черв. 2015 16:40 #98549 від Oleksandr
shepetivka.com.ua/forums/forum/82210-stv...zvychkoiu.html#98537

Некремлебот пише: Просто пан Олександр так і не зрозумів що таке створення оригінальних тем і чим воно відрізняється від створення тем шляхом переносу дописів, в цьому випадку першим дописом дійсно буде той, з якого почалась "ліва" тема.
А враховуючи його звичку писати в темах перше що прийде в голову не дуже заморочуючись відношенням своїх дописів назві тем, він може дивуватись та обурюватись скільки завгодно: це дійсно буде повторюватись і не раз.


Некремлебот - це яскравий приклад провокатора і йому інколи навіть вдається втянути в своє болото досить таки розумних людей, щоб поруч з ними теж здаватися розумним. Хоча до цього йому ще дуже далеко. Про те, хто його штовхає на таке "геройство" можу лише здогадуватися...

Саме такі, як він створюють і роздмухують конфлікти, а тоді починають шукати крайнього.
Перечитавши теми і коментарі учасників конфлікту не важко зрозуміти, хто дотримується конструктивної позиції, а хто деструктивної.
Тому не потрібно все перекладати з хворої голови на здорову!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 черв. 2015 17:43 - 03 черв. 2015 17:45 #98551 від НЕкремлебот
Олександре, ви про що? Який конфлікт? Які позиції? Хто з ким сперечається, та ще й після моїх провокацій?

Шановний, вам настільки нудно? Чи я написав хоч слово неправди? Чи так бісить, що ви мені не подобаєтесь?
Якого художника при любому моєму погляді у ваш бік ви починаєте гнівні простині ваяти на форумі?

Вашу б енергію та на миття посуду в хаті, ціни не було б чоловіку, чесне слово...
Останнє редагування: 03 черв. 2015 17:45 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
03 черв. 2015 19:01 #98553 від Oleksandr
Якщо проблема вичерпана, то тему потрібно закривати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 черв. 2015 00:13 #98564 від НЕкремлебот

Олександр пише: Якщо проблема вичерпана, то тему потрібно закривати.

А що, була якась проблема форумного рівня? :lol:
Чи ви дійсно думаєте, що це когось цікавить крім вас? І навіть абсолютна відсутність "жвавого обговорення актуального питання" ніяких думок в голові не викликала?))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 черв. 2015 18:52 #98571 від 259051213422@odnoklassniki.com
Краще мене забаньтє. :side:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 черв. 2015 21:07 #98584 від НЕкремлебот
Угу...

- А давайте я конюха у***у?
- А зачем?
- А их у нас всё равно двое...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 черв. 2015 22:21 #98587 від 259051213422@odnoklassniki.com
Нє, ну вам не вгодиш

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.391 секунд
0
репостів
0
репостів