Пропоную забанити Олександра

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 трав. 2015 11:02 - 24 трав. 2015 13:03 #98301 від Oleksandr

Odin пише: копіпаста
Аліксандер, харош копіпастити. Там ще тема про "проблеми бізнесу, ... в Шепетівці" досі чекає повернення (після свят) топікстартера в обговорення.

Пропоную нахрін забанити Аліксандра.
Щоб навчився вставляти посилання і коротко формулювати чужі думки замість простині-копіпасти.
ПС. Вангую негодування адміна - мол і так мало камрадів, але краще ж якість а не кількість. Shure?


Про причини такої різкої реакції ми вже надіюся, що розібралися в самій темі про чайові.

Більшість матеріалу на сайті - це копіпости, навіть місцеві газети користуються матеріалами з інших видань. І мені залишається лише здогадуватися чому Ярослав причепився саме до мене...
Спробуємо обговорити його різку реакцію на копіпости, для цього наведу ще один приклад. Був у нас один не просто розумний, а дуже мудрий викладач. Ми тоді теж вважали себе дуже талановитими, але після першого ж завдання він "опустив нас усіх на грішну землю". Сказавши, що не варто намагатися винайти велосипед, чи відкрити щось типу законів Ньютона. Все вже винайдено і ми можемо лише використовувати цей досвід, а в кращому випадку удосконалювати ці винаходи. Для цього потрібно сходити в бібліотеку, знайти щось подібне і просто виконати поставлене завдання. Тим, хто цього зразу не зрозумів він ще дуже довго пояснював це з допомогою "кнута і пряника", щоб полегшити їм життя і щоб вони не намагалися пробивати стіни головою, а "користувалися дверима".
Я не намагаюся нікого образити, але й серед нас нема геніальних винахідників, журналістів, письменників, мислителів... Є звичайні люди, які можуть використовуючи їх досвід вирішувати проблеми і розвивати свої таланти і тому без копіпостів ніяк не обійтися...
Останнє редагування: 24 трав. 2015 13:03 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
26 трав. 2015 10:04 - 26 трав. 2015 10:11 #98363 від Oleksandr

Щоб щось створити потрібні праця і трішки таланту, але на форумі не оплачують цей труд. І тому лінуючись, або просто через бажання щось зіпсувати, як маленькі діти, які рвуть і розмальовують книжки, а підлітки стіни будинків, люди самовиражаються простіше.
Їм потрібен контраст. Якщо вони будуть кидати болото в болото, то ніхто непопомітить і ”неоцінить їх мистецтва”. Обляпавши щось їм стає легше і вони ”зі спокійною душою можуть і далі самовиражатися”.
Форум постійно намагаються перетворити в болото, вірніше сказати: в бої без правил в болоті. Багатьом таке видовище подобається, теми з такими боями дуже популярні.
Хорошие новости продаются хуже, чем плохие - таково уж свойство человеческой натуры, и этим вовсю пользуются, продавая не труд а совесть.

Тепер поговоримо про товариша Некремлебота і причини його неприязні до мене. Яка виливається в величезні текст, які він серед ночі тулить один за одним. Тексти, які я б назвав банальним тролінгом, про все що завгодно, але не по темі. Про політику, про еміграцію в Канаду в темі про кіно. І це я прочитав лише кілька стрічок, далі читати не зміг себе примусити...
Можливо, люди аргументують свої вчинки і мотиви своєї поведінки?
Останнє редагування: 26 трав. 2015 10:11 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 12:47 - 26 трав. 2015 13:33 #98374 від НЕкремлебот
Хочете поговорити про Некремлебота - створюйте окрему тему. Навряд чи його неприязнь до вас відноситься до проблем форуму. А там вже може хтось і скаже і про величезні тексти, і про іх відношення до тем, в якіх вони публікуються.
Останнє редагування: 26 трав. 2015 13:33 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 17:21 #98385 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я думаю форум тільки втратить, якщо забанити хоч кого небудь. І так народу кіт наплакав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 19:01 - 26 трав. 2015 19:01 #98391 від odin
Відповідь від odin у темі Пропоную забанити Олександра

Олександр пише: Про причини такої різкої реакції ми вже надіюся, що розібралися в самій темі про чайові.

Більшість матеріалу на сайті - це копіпости, навіть місцеві газети користуються матеріалами з інших видань. І мені залишається лише здогадуватися чому Ярослав причепився саме до мене...
Спробуємо обговорити його різку реакцію на копіпости, для цього наведу ще один приклад. Був у нас один не просто розумний, а дуже мудрий викладач. Ми тоді теж вважали себе дуже талановитими, але після першого ж завдання він "опустив нас усіх на грішну землю". Сказавши, що не варто намагатися винайти велосипед, чи відкрити щось типу законів Ньютона. Все вже винайдено і ми можемо лише використовувати цей досвід, а в кращому випадку удосконалювати ці винаходи. Для цього потрібно сходити в бібліотеку, знайти щось подібне і просто виконати поставлене завдання. Тим, хто цього зразу не зрозумів він ще дуже довго пояснював це з допомогою "кнута і пряника", щоб полегшити їм життя і щоб вони не намагалися пробивати стіни головою, а "користувалися дверима".
Я не намагаюся нікого образити, але й серед нас нема геніальних винахідників, журналістів, письменників, мислителів... Є звичайні люди, які можуть використовуючи їх досвід вирішувати проблеми і розвивати свої таланти і тому без копіпостів ніяк не обійтися...


3 (три) (!!!) абзаци написано без копіпасти :woohoo:
Останнє редагування: 26 трав. 2015 19:01 ким odin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 трав. 2015 19:02 #98392 від odin
Відповідь від odin у темі Пропоную забанити Олександра

Михайло Ворончук пише: Я думаю форум тільки втратить, якщо забанити хоч кого небудь. І так народу кіт наплакав.

не втратить. счотчики показують 100500 відвідувачів щогодини
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 трав. 2015 19:39 #98397 від НЕкремлебот

odin пише: 3 (три) (!!!) абзаци написано без копіпасти :woohoo:

Перший не зараховується.
Олександр викидає черговий копіпаст про чайові, розміщує його чогось у книзі скарг та пропозицій (походу слово "флейм" занадто зарубіжне), на пропозицію забанити відповідає

ПС. Хлопці, ви ображаєтеся, як маленькі діти. В мене й думки не було образити вас фразою "працюють з виразом глибокої печалі " і лише тепер зрозумів причину такої реакції. Ви не такі вже й важливі персони. І фраза "недавно довелося побачити як працює одне зі згаданих правил" стосується не вас, а рельного бізнесу. Ось бачете все вам пояснив, а якби хотів вас задіти, я б усього цього не розжовував.

а потім каже що "ми розібралися"))))) Я так розумію під "Ми" він мав на увазі "Ми, Олександр четвертий". Чим видавати такі шедевральні логічні виверти, краще вже копіпастити))))

Щодо моїх текстів в темі про кіно. Дуже шкода, що наш шановний Олександр не зміг себе примусити їх прочитати. Якщо тезисно - в першому моєму дописі кінєматограф згадується два рази, в другому більше десятка. А от ОП теми (черговий копіпаст) цілком присвячений театральній кар'єрі О. Калягіна, в ньому навіть слова "кіно" та "фільм" не згадуються ні разу. Так що хай топікпастер зі свого ока колоду вийме, а потім вже шукає щось в інших.
А якщо чесно, з мого боку був не стільки тролінг, скільки стьоб. Якщо на форумі за таке не банять, чому цим може займатись тільки пан Олександр?))))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 трав. 2015 08:22 - 27 трав. 2015 11:07 #98412 від Oleksandr
Хлопці, ви хоча б мали сміливість признатися у створенні цієї теми, а то створили та ще й підписалися моїм імям. Це далеко не перша "мєлкая пакость" на якій я вас ловлю, а ви робите вигляд ніби нічого такого не було і продовжуєте свою брудну справу. Ну з Некремлеботом все зрозуміло, а от Ярослав, хоча й намагається не переходити рамки пристойності, але не перестає мене дивувати...
Щоб ми тут не писали воно буде написано під вивіскою "забанити Олександра". Схоже, що це чергова "мєлкая пакость" маніпулятора Ярика. І про що з ними після усього цього розмовляти?

ПС. Некремлебот пише:
таке тут може робити лише Ос
Ярослав вкинув цю ідею, ми розібралися чому він це зробив. Некремлебот почав розкручувати цей конфлікт в темі про кіно. Тому розбрайтеся самі хто і що. Мені це не цікаво...
Останнє редагування: 27 трав. 2015 11:07 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 трав. 2015 10:14 #98417 від НЕкремлебот

Олександр пише: Хлопці, ви хоча б мали сміливість признатися у створенні цієї теми, а то створили та ще й підписалися моїм імям. Це далеко не перша "мєлкая пакость" на якій я вас ловлю.....

Нда, запущено все трохи.....
Шановний, якби ви помічали тут хоч когось крім себе, то побачили б, що це не окремо створена тема, а перекинуті дописи з тем про чайові, проблеми форуму і т. д. Дякую, звичайно, за високу думку про наші з Одіном повноваження, але трошки мимо: таке тут може робити лише Ос.
Своє відношення та те що я мінсанув вам репутацію я не приховував. Так що не треба тут про мєлкіє пакості, на яких ви мене ловили, цього не було.

А що, відповідати на дописи (самі ж просили аргументувати поведінку), а не починати доколупуватись до чогось іншого без копіпасти ніяк?)))))

ЗІ: Ну так не розмовляйте з нами, убогими, ділов-то? Самі ж провокуєте розборки)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Oleksandr
  • Oleksandr аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 трав. 2015 10:41 - 27 трав. 2015 12:54 #98418 від Oleksandr
Бог з вами. Психологи кажуть: усі конфлікти потрібно доводити до логічного завершення. Можливо зі сторони це буде схожим на якийсь мазохізм, але спробую зробити ще один крок на зустріч (щоб вам легше було ще раз чимось обляпати). :)
Ярик - це досить таки творча натура. Усі творчі люди вразливі інколи і беззахистні. Інтернет не клумба з квітами і тим, хто тут відкривається можуть безкарно плюнути в душу, або навіть змішати з болотом. Для цього потрібно мати імунітет. Цю істину Ярослав засвоїв давно і щоб не ускладнювати собі життя одів маску крутого хлопця (це захисна реакція людини і всі ми одіваємо маски, але інколи потрібно знімати їх). Саме ця невідповідність і необхідність підтримувати цей імідж є однією з причин таких конфліктів...
Думаю, що більшість з тих, хто його знає погодяться зі мною.

ПС. Коли звичайні люди одівають маски це не так вже й страшно. Біда коли маски не знімають політики...
Останнє редагування: 27 трав. 2015 12:54 ким Oleksandr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів