Претензія

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2012 16:54 #76595 від
Претензія був створений
Провівши деякий час на даному сайті, я побачив, що на форумі в різних темах коментарі лишають одні і ті самі люди, в основному це "LuK", "Alois", "Dj Os","T-S", "praporschik" і "makar75", складається враження, що це невелика групка людей які в кожній темі лишають свої коментарі для того, щоб складалося враження що цей сайт є гарячим до обговорення різних новин. Моя ж думка така, що йцей форум нудний через них, всі інші бояться лишати коментарі, бо ця купка закидає їх капцями

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2012 17:24 - 18 квіт. 2012 17:34 #76599 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Претензія
Що заважає вам зареєструватись та лишати свої думки ,чи обговорювати теми ,які цікавлять вас?
думаю вам є багато чого цікавого розповісти для нас ..... B)
І кого це я особисто закидала капцями? та й решта ( не рахуючи Алоїса)

п.с. перенесла вашу претензію у відповідну тему.


Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Останнє редагування: 18 квіт. 2012 17:34 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2012 18:38 #76601 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Претензія
Шановний Олександре, я не бачу причин страху перед користувачами, які зареєстровані на сайті дещо раніше аніж інші. Всі користувачі, в тому числі і модератори знаходяться в однаковому положенні, я як адміністратор нікому не надаю преференцій. Якщо якийсь модератор перевищить владу, то я завжди реагую на подібні випадки. Те саме стосується старожилів сайту.
Взагалі ви підняли доволі актуальну тему. Дійсно відвідуваність сайту немала, але активність багатьох завершується лише переглядом. Давайте спробуємо разом зрозуміти чому так відбувається. Із власних спостережень вже виникло декілька міфів стосовно сайту, зараз спробуємо їх підвердити чи спростувати.
Є люди які думають, що всі ветерани чи модератори форуму можуть вирахувати персонально людину за ай пі адресою чи іншими методами. Насправді доступ до цих інструментів маю лише я, і за весь час я жодного разу не повідомив нікому персональних даних відвідувачів. Я можу лише вказувати на дописи, які робить один користувач під різними ніками чи з різних компьтерів, щоб не давати змогу маніпулювати громадською думкою. І навіть в цьому випадку я ніколи не розголошую данні. Отож ви відкрито можете без остраху залишати ваші думки на сайті.
Також існує міф, що наш сайт співпрацює із місцевою владою чи з керівництвом підприємств чи ще щось в цьому роді. Відповідально вам заявляю, що це нісенітниця!
Щодо якихось надзвичайних прав ветеранів сайту, то це також не відповідає дійсності. Насправді саме через те, що певні користувачі вимагали преференцій і не отримали їх, вони залишили добровільно сайт взагалі і тепер лише його переглядають. Тому всі звинувачення в нерівності прав корситувачів безпідставні.
Якщо у вас є ще якісь думки з цього приводу, то давайте їх обговоримо. Не потрібно шукати ворогів там де їх немає, ми всі земляки і в нас пільна мета - розвиток рідного міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2012 19:16 #76603 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Re: Претензія

складається враження, що це невелика групка людей які в кожній темі лишають свої коментарі для того, щоб складалося враження що цей сайт є гарячим до обговорення різних новин. Моя ж думка така, що йцей форум нудний через них, всі інші бояться лишати коментарі, бо ця купка закидає їх капцями


:woohoo:

Насправді на форумі існує таємна спілка, до якої потрапляють тільки обрані. Ця спілка є дуже могутньою і всі її бояться B)
Вони всіх переслідують і наганяють жах на нових користувачів. Навіть анонімність нікому не допоможе. Одного разу вони прийдуть і за Вами, бо Ви розкрили страшну таємницю шепетівського форуму

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 квіт. 2012 09:21 #76607 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Претензія
Не любив сидіти на форумі зранку, але після такого посту гріх не відписатись)))))
Мені дуже прикро що я мало тут пишу і що мене не внесли до "дошки_пошани" мені дуже прикро що я не впливаю на цей форум так, як так думає Олександр Онопрійчук, в мене залишається лише один вихід ФЛУДИТИ... даю клятву флудера... буду флудити всюди де тільки можна, буду тролити кого можна, буду всюди пхати свого носа та буду впливати на на долю сайта.

А що до поста Олександра, то чуть кавою не подавився... не жартуй так більше) shepetivka.km.ua/forum ось тобі старий форум, подивись скільки людей там сиділо, чи сиділи ті самі що ти описав і все таке інше, перш ніж кидатись в когось піском з багнюкою, розібрався б для початку.
з.і. давно піднімали тему для дописів "Гостей" так нічого і не зробилось. А і ще))) доброго ранку і гарного дня, хоч погода і гидота

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 квіт. 2012 09:56 #76608 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Претензія
Повеселили мене у цьому списку "Praporschik" і "Мakar75" :lol:
хотя вони і старожили на форумі,але пишуть дуже мало,тим більше не закидають нікого капцями.
Люди пишуть змістовні пости по теми, і якщо мені не зраджує пам"ять , вони жодної людини тут не образили,не принизили та не висміяли, Т-С також)
про Т-Са ... людина особисто мені багато допомагає мудрими порадами на форумі , на рахунок програмного забезпечення та інших комп"ютерних дрібниць. та й не лише мені.
Прикро що у вас склалось не вірне враження про наше спілкуваня на цьому порталі.
п.с. Дімка,не флуди)))) ти ж модир :lol:
всім доброго дня ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 квіт. 2012 16:41 #76611 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Re: Претензія
а шо толку капцями кидатись?старий кірзач краще буде.ше й кірпіч для надійності в нього покласти.(жарт).хто вам шановний заважае створювати нові теми чи обговорювати існуючі.які вам цікаві?чесно скажу:старий форум був цікавіший для спілкування,більше народу було.новий напевно багатьом став нецікавий і вони відсіялись.а жаль.і без алоїза бембовича скучнувато.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 квіт. 2012 16:57 #76612 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Претензія
Справа не у форумі, справа в лінощах. Це стосується не лише нашого сайту. Раніше люди самі поширювали та обмінювались інформацією, зараз лише її споживають. Ще пару років тому аудиторія сайту була вдвічі меншою, але її активність була значно вищою, тому і виникає враження, що раніше було більше люду. Ця тема більш схожа на виправдання, аніж на претензію. Олександр висловив своє обурення, хоча сам навіть не спробував взяти участь у обговоренні, тому гадаю річ не в старлжилах форуму, а в пасивності самих людей. Але це добре, що активні користувачі їх дратують, значить що все таки хочеться поділитись і свою думкою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 квіт. 2012 20:57 #76618 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Претензія
пам"ятаю свої перші відвідини форуму)))))
мовчала пів року)))все читала.....
потім зрозуміла що мовчвти більше не можу!!!!)))))
давайте дамо час новеньким ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 квіт. 2012 22:00 #76621 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Претензія
Опять дадцять пять)) Кожен раз одне і теж. Люди сіки ше жалітись будемо? Може вже варто щось і самим зробити? Для початку хоча б зареєструватись, створити пару цікавих тем...Я бачу треба срочно робити чатовку, а то без пива юди якісь підозрілі робляться

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.210 секунд
0
репостів
0
репостів