Плач некремлебота

Більше
01 трав. 2015 01:18 #97748 від НЕкремлебот

тобі на пару з кремлеботом так і хочется мене з місцевою владою зісватати.

Слухай, ну от чесне слово, вибачаюсь за оффтоп, але задовбав ти вже зі своєю паранойєю.
От ти скажи - я особисто тебе тут чіпав або хоч згадував? Нє, блін, тобі ж треба з себе жертву покорчити: нашому Осу пара кремлеботів щось приписує, його життя на форумі знову набуло сенсу, треба захищатись від ворогів!. Те ж саме в темі про чергове "історичне рішення" нашої верховної ради - я тобі про символіку на орденах, а ти "ти мене хочеш обідити що я сижу у маминої спідниці"... Їй-бо, я вже починаю розуміти чого саме тебе в армію не взяли)))))) Як нема куди енергію дівати іди шпаківню зроби, якраз на часі буде))))

"Вам так противно на меня смотреть? Ну так идите засуньтесь головой в навоз, а ко мне не цепляйтесть!" (с) Лёва Полужид.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 трав. 2015 18:26 #97754 від muko
Відповідь від muko у темі Плач некремлебота

Некремлебот пише:

тобі на пару з кремлеботом так і хочется мене з місцевою владою зісватати.

Слухай, ну от чесне слово, вибачаюсь за оффтоп, але задовбав ти вже зі своєю паранойєю.
От ти скажи - я особисто тебе тут чіпав або хоч згадував? Нє, блін, тобі ж треба з себе жертву покорчити: нашому Осу пара кремлеботів щось приписує, його життя на форумі знову набуло сенсу, треба захищатись від ворогів!. Те ж саме в темі про чергове "історичне рішення" нашої верховної ради - я тобі про символіку на орденах, а ти "ти мене хочеш обідити що я сижу у маминої спідниці"... Їй-бо, я вже починаю розуміти чого саме тебе в армію не взяли)))))) Як нема куди енергію дівати іди шпаківню зроби, якраз на часі буде))))

"Вам так противно на меня смотреть? Ну так идите засуньтесь головой в навоз, а ко мне не цепляйтесть!" (с) Лёва Полужид.

Ти шо дурачок? Вмій тихо завідувати, твій плач вже задрав :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 трав. 2015 20:00 #97755 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Плач некремлебота

muko пише: Ти шо дурачок? Вмій тихо завідувати, твій плач вже задрав :S

А ти модеру пожалійся, він тебе зрозуміє))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 трав. 2015 00:05 #97758 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Плач некремлебота
О, раз вже створили окрему тему щодо мого плачу(а хтось тут п'ятами себе в груди бив що не така вже я "важжжлива" персона)))).

Тут вже не перший раз мені дорікають що я "завідую" Осу (завідую, обіжаєш... таке відчуття що всіх Ософілів вчив один і той же викладач українскої...). То вже поясніть тупому мені: а чому саме я маю заздрити? Мо', в Сашка є щось таке чого я не зміг добитися, просто я не в курсах?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 трав. 2015 13:35 #97762 від 259051213422@odnoklassniki.com
О, нещасний, ну невже не ясно? Він же модератор Шепетівського Сайту!
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лип. 2015 22:26 - 16 лип. 2015 22:27 #99570 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Плач некремлебота
Не знаю,чого Ви так близько приймаєте до серця такі заяви,дозволю собі пораду:бережіть свою нервову систему і не звертайте увагу.І,взагалі...
Долучення:
Останнє редагування: 16 лип. 2015 22:27 ким gorobchik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лип. 2015 23:11 - 16 лип. 2015 23:12 #99579 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Плач некремлебота
Та ми взагалі-то дружні))) От сьогодні зустрілись з Осом в Вопаці, так ніхто нікого навіть не побив)))
Останнє редагування: 16 лип. 2015 23:12 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лип. 2015 23:17 #99582 від 259051213422@odnoklassniki.com
Бліііін.... І я там сьогодні недалеко крутився! Був би там я - була б драка 100% :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лип. 2015 23:21 #99584 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Плач некремлебота

Некремлебот пише: Та ми взагалі-то дружні))) От сьогодні зустрілись з Осом в Вопаці, так ніхто нікого навіть не побив)))

Зустрілись? Я ж тебе знать не знаю, міг би підійти представитись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 лип. 2015 23:27 #99585 від 259051213422@odnoklassniki.com
Саня не ти ж у нас один любиш поникатись, туману напустити :) У свій час пригадуєш скільки я тебе намагався вицепити .(я тоді не знав який ти з себе)? Навіть на віче ходив спеціально, ти потім писав шо за апаратурою сидів. :) Так шо от теж тепер помучся, подумай, шо то за Некремлебот такий :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів