Re: Претензія

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 трав. 2012 14:09 #77099 від
Re: Претензія був створений

Dj Os пише: Я думаю що така активність людей на сайті пояснюється лише одним словом "страх". Люди бояться показати свою індивідуальність, відстояти свою думку, їм простіше мугикати із стадом і винити у всіх бідах інших. То їм теми нецікаві, то на них підненьких нападають, то їм начальство не велить...Все життя шепетівчани шукають відмазки замість того щоб будувати свою малу батьківщину разом. В даному випадку поведінка шепетівчан аналогічно шо в реалі шо в онлайні.


Ні а краще нам всім бути такими як ти:
Этот сайт до сих пор принадлежит Саше. Человек в теме может документально доказать это за 5 минут. А весь этот маскарад, чтобы в суд в случае чего не подали.
Створимио кожен для себе сайт і будемо в героїв гратися як нев***бенно класні і круті :woohoo: :woohoo: :woohoo: :evil: :evil:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 трав. 2012 16:06 #77100 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Претензія
Миромай, а можеш нам в цьому допомогти) покажи оті документи за 5-10 хв тут і все)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2012 17:40 #77104 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Претензія

Миромай пише:

Dj Os пише: Я думаю що така активність людей на сайті пояснюється лише одним словом "страх". Люди бояться показати свою індивідуальність, відстояти свою думку, їм простіше мугикати із стадом і винити у всіх бідах інших. То їм теми нецікаві, то на них підненьких нападають, то їм начальство не велить...Все життя шепетівчани шукають відмазки замість того щоб будувати свою малу батьківщину разом. В даному випадку поведінка шепетівчан аналогічно шо в реалі шо в онлайні.


Ні а краще нам всім бути такими як ти:
Этот сайт до сих пор принадлежит Саше. Человек в теме может документально доказать это за 5 минут. А весь этот маскарад, чтобы в суд в случае чего не подали.
Створимио кожен для себе сайт і будемо в героїв гратися як нев***бенно класні і круті :woohoo: :woohoo: :woohoo: :evil: :evil:

Свідомо вже давно ігнорую такі пости, але давай чувак - жгі!!! Всі разом подивимось на цю кумедію. Може тоді трохи заспокояться аноніми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 трав. 2012 21:06 #77112 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: Відповідь: Windows 7
Не заспокояться, давно говорили щоб закрити доступ анонімів для дописів. Нехай регають мила і роблять собі акк-и.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 16:21 #77204 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

Dj Os пише: миромай відчувається, що хтось досі жовчі позбутися не може))) З твоїх постів можна подумати шо на сайті взагалі тіки я тусуюсь і пишу під різними ніками.
Я все ще чекаю разоблачєнія года - shepetivka.km.ua/forums/forum/76595-pret...it=10&start=30#77104


А що тут разоблачать? djos.ru перенаправляє на adsound.net, який адмініструється Dj Os. Разом з тим цей сайт, як і shepetivka.km.ua висять на одному IP.
Мені продовжувати, що там ще висить та роздається? Думаю, не варто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 16:47 #77207 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"

45 пише:

Dj Os пише: миромай відчувається, що хтось досі жовчі позбутися не може))) З твоїх постів можна подумати шо на сайті взагалі тіки я тусуюсь і пишу під різними ніками.
Я все ще чекаю разоблачєнія года - shepetivka.km.ua/forums/forum/76595-pret...it=10&start=30#77104


А що тут разоблачать? djos.ru перенаправляє на adsound.net, який адмініструється Dj Os. Разом з тим цей сайт, як і shepetivka.km.ua висять на одному IP.
Мені продовжувати, що там ще висить та роздається? Думаю, не варто.


АХаххх "45" ти красава :P :P :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2012 16:50 #77208 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Те що сайти знаходяться на одному хостингу ще не доводить, що в них один власник. Тому нізачьот рєбята))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2012 17:14 - 22 трав. 2012 19:42 #77213 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
:P :P :P :P
Останнє редагування: 22 трав. 2012 19:42 ким Olga@.net.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 18:49 #77218 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
Ви спочатку неймсервери shepetivka.km.ua поміняйте з djos.ru, а потім про зачот-незачот пишіть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 19:23 #77220 від
Відповідь від у темі Re: Нічний клуб "Black Holl"
це ти ось це маешь на увазы
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів