Що чоловіку треба для щастя?

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
29 лип. 2015 22:12 #99953 від gorobchik
Якою має бути жінка,сім"я,робота,щоб чоловік відчував себе щасливим,наскільки це можливо і чи є якась межа,коли чоловік заспокоюється і не прагне чогось більшого і кращого?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2015 22:17 - 29 лип. 2015 22:46 #99954 від НЕкремлебот

gorobchik пише: Якою має бути жінка,сім"я,робота,щоб чоловік відчував себе щасливим,наскільки це можливо і чи є якась межа,коли чоловік заспокоюється і не прагне чогось більшого і кращого?

Все залежить від характеру, а не від статі... І, напевно, від віку цього чоловіка.
Для когось "прихожу домой, а тут жена щебечет, щебечет, щебечет" це екстаз, в когось другого це викликає істерику, він хоче побільше тиші. При чому обидва своїх жінок по-справжньому люблять.

ЗІ: Особисто мені для щастя потрібен спокій після роботи та шматок доброї їжі в холодильнику... Це якщо цинічно. Якщо серйозно - зараз не можу думати ні про що крім вступу до вишу старшої, і це не перб'є навіть п'ять постійно ублажаючих мене ідеальних жінок. Сильно підозрюю, що через десяток-другий років для повного щастя мені вистачить пляшки пива та гарної книги...

ЗІЗІ: А головне в любому віці: НІЯКОЇ РОБОТИ! Щоб оте все припадало просто так))))
Останнє редагування: 29 лип. 2015 22:46 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2015 23:34 #99960 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Що чоловіку треба для щастя?
Ой ну і питаннячко, боюсь форуму не вистачить для всіх роздумів на цю тему. Якщо узагальнити, то мабуть головне для чоловіка це реалізація своєго потенціалу, а зупиниться чоловік лише тоді коли усвідомить, що дійшов до межі своїх можливостей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • gorobchik
  • gorobchik аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
30 лип. 2015 08:48 #99966 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Що чоловіку треба для щастя?

Островський О.В. пише: Ой ну і питаннячко, боюсь форуму не вистачить для всіх роздумів на цю тему. Якщо узагальнити, то мабуть головне для чоловіка це реалізація своєго потенціалу, а зупиниться чоловік лише тоді коли усвідомить, що дійшов до межі своїх можливостей.


Отже,ніколи... :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лип. 2015 10:44 #99971 від 259051213422@odnoklassniki.com

gorobchik пише: Якою має бути жінка,сім"я,робота,щоб чоловік відчував себе щасливим,наскільки це можливо і чи є якась межа,коли чоловік заспокоюється і не прагне чогось більшого і кращого?

Чудові поради ось ТУТ знайдете - перевірені сімями, які я особисто знаю, і в яких навіть були серйозні проблеми до того. Але помогло. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лип. 2015 11:10 #99973 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Що чоловіку треба для щастя?
Чувак, тобі там % від приведеного клієнта дають чи шо? :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лип. 2015 13:50 #99976 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Що чоловіку треба для щастя?
Сашко, там же написано зверху "Свідки Єгови"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лип. 2015 19:33 #99979 від 259051213422@odnoklassniki.com

Островський О.В. пише: Чувак, тобі там % від приведеного клієнта дають чи шо? :-)

Ні звичайно. А Діма тобі ж написав Свідки Єгови, тобто ті, хто про цього Бога розповідають (свідчать). Як це робив Ісус Христос, якого якраз таки "свідком" у Біблії і названо. Як думаєш, скільки йому за подібну роботу "башляли"?
Ті ж посилання я привів лише як джерело корисних порад, які багато кому допомагають. Там немає ні слова про те, щр треба ставати якимось "клієнтом", чи кудись іти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
30 лип. 2015 22:20 #99981 від S L
Відповідь від S L у темі Що чоловіку треба для щастя?
Поріг щастя скоріш за все в кожного свій.Індивідуальний.Одним рибалка.одним цікава робота,одним бухло і девки.Та багато є чинників.Певну частку привносить взаєморозуміння та поступливість в деяких питаннях.Та це має бути двосторонньо.Однозначну відповідь дати складно.Допомагає відверта розмова про наболіле,чи моделювання якихось життевих ситуацій і їх обговорення.Велику долю привносить усвідомлення того що догодив жінці\дружині морально або фізично якимось чином,а як разом-то ще краще.І великий плюс додає любляча дружина та смачна вечеря.Такі вже чоловіки.Але я й сам балую своїх дівчат смачними стравами.І щасливі всі.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лип. 2015 23:37 #99982 від НЕкремлебот
Та порога щастя взагалі не існує. Це як з античним визначенням знаннь: чим більше ти знаєш, тим більше розумієш що нічого не знаєш. Так і тут - неможливо бути абсолютно щасливим чоловіком, будучи при цьому необмеженим. Можна поставити собі якусь мету, досягнувши якої скажеш "Зараз мені цього вистачає. Так, є щось більше, але мені достатньо цього". І це не є почуттям максимально можливого щастя, це трошки інше.

А взагалі... Як кажуть чи то лікарі, чи то гумористи: "Якщо ти прокидаєшся і тобі нічого не болить - ти помер". Так і тут: якщо ти розумієш що більше нічого не хочеш добиватись - становишся паразитом.
Ці користувачі подякували: Dj Os, gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.127 секунд
0
репостів
0
репостів