ВК (Вконтакті)

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2012 11:28 #77191 від Dentist
ВК (Вконтакті) був створений Dentist
Мабуть для нас всіх вже стало звичним явищем те, що окрім місця проживання, номеру телефону, за нами закріплені певні стандарти (аська, скайп, вк, однокласники). Сиджу в цій мережі задля музика та спілкуванню з певними людьми (яким впадло поговорити по телефону) та інколи задля переглядів смішних відео, картинок. Але суть не в цьому...
До засновника Павла Дурова ставився з якимось негативом, хз чого але негатив певний був (до Цукерберга такого не має). Але якось зайшов на його сторінку перечитав нововведення і потрапив на цікавий допис за 9 травня, толком там нічого не було написано, але через 5 хв нарив повну картину.
www.facebookru.com/2012/05/durov-i-devyatoe-maya/

Після прочитаного аж приємно стало, що відома людина яка проживає в Росії, так висловив свою точку зору. Молодець, не побоявся це написати. Цікаво що буде потім.

Окрема тема створена на правах того, щоб усі тут могли писати саме за цю соц. мережу.
Ці користувачі подякували: admin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2012 15:29 #77195 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: ВК (Вконтакті)
Дурову звичайно респект, шо не побоявся сказати правду самому собі. Але від того вконтакті мені цікавішим не став. Для мене це сборіще малолеток, які міняються фотачкамі, прікольчікамі, "умними фразами" та прикольчиками для гигиги.
Для мене цікавішим є цей сайт і фейсбук, у фейсбуці взагалі часто бувають цікаві обговорення, піднімаються актуальні теми, а гумор більш витончений попадається а не сортирний аля вконтакте.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2012 16:09 #77202 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: ВК (Вконтакті)
Особисто я не відвідую жодну із соціальних мереж, тому що для мене це пуста трата часу. Хоча певну думку висловити можу. Я поділяю соціальні мережі так: вконтакті- це місце де в основному спілкуються особи не старше 25 років, однокласники - від 25 років, а фейсбук - це взагалі соц мережа для службового користування.
Вконтакті на мою думку має лише один позитив, ця соціальна мережа стала стимулом для проведення інтернету для багатьох сімей. І я сподіваюсь коли вони вже награються в дитячі ігри, то будуть відвідувати більш серйозні сайти і всебічно розвиватись.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 лип. 2012 15:46 #77761 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Re: ВК (Вконтакті)
Спробував плейліст в "однокласниках" набагато зручніший ніж в ВК (в ВК тік з телефону нормально слухати можна).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
05 лип. 2012 18:45 #77767 від muko
Відповідь від muko у темі Re: ВК (Вконтакті)
Ніколи не розумів людей, які слухають музику з соціальних сєтєй

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів