Хто ви , захисники чи вбивці ?!

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 лист. 2015 14:42 - 18 лист. 2015 14:42 #103355 від


Нещодавно мені зателефонувала Любов Гончарук з місцевої газети " день за днем " , з приводу безпритульних твар. Я зраділа , що кількість однодумців , небайдужих до страждань тварин збільшується . Я помилилась ! Сьогодні прочитала статтю під назвою -" собаці -закон , а людина не захищена" . Мені дивно , така молода жінка вже встигла накопити стільки негативу до тварин .

Назва та стиль написання , покликаний збільшити і без того високий градус агресії в суспільстві , щодо тварин . Ода комунальному підприємству яке десятиліттями вбиває беззахисних , цілком залежних від волі людей , маленьких створінь . Стаття закінчується на тому , що на передодні виходу газети її редактора вкусив бродячий пес , що ще раз підтверджує їх високий рівень інтелекту та інтуїції .

Бродячі собаки не падають з неба! Вони результат людської нікчемності та відсутності співчуття . Якщо вони почали вам заважати у місті , якщо вас нервує їх гавкіт , то проблема не в них , а в вашій мізерності , бездушності та бездуховності .

Хто вам дав право вирішувати їх долі ?! Життя усім виставляє рахунки , чужий біль має високу ціну .
Долучення:
Останнє редагування: 18 лист. 2015 14:42 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 лист. 2015 16:14 #103361 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Хто вам дав право вирішувати їх долі ?! Життя усім виставляє рахунки , чужий біль має високу ціну " - повністю згоден, але людина уже втрутилась в їхні долі, зробивши тварин такими нещасними, безпритульними, злими. І саме з цим треба щось робити. З наслідками "людської нікчемності та відсутностю співчуття" (по тексту). Інакше безконтрольність ситуації призведе до катастрофи - підуть вже не тільки покусані, а й погризені та загризені... Потрібно робити притулки, стерилізувати, шукати нових господарів тваринам - тобто робити по-людські, спокутувати гріхи перед цими невинними тваринами. А "сердобольність" деяких наших громадян, які тільки "жаліють" та "підкормлюють" тварин призводить до росту "популяції" безхатніх собак та породжує все більше негативне ставлення до них.
Ці користувачі подякували: kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2015 16:35 - 18 лист. 2015 16:36 #103364 від e.typer
Відповідь від e.typer у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!

Сашенька Фридрих пише: Бродячі собаки не падають з неба! Вони результат людської нікчемності та відсутності співчуття . Якщо вони почали вам заважати у місті , якщо вас нервує їх гавкіт , то проблема не в них , а в вашій мізерності , бездушності та бездуховності.


Ок. З неба не падають. Цю проблему створили люди. І вирішувати її мають люди.
Можна поцікавитись: а як ви пропонуєте вирішувати цю проблему? Чи ви не вважаєте це проблемою?
Останнє редагування: 18 лист. 2015 16:36 ким e.typer.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 лист. 2015 16:44 - 18 лист. 2015 16:47 #103365 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Краще коли так
Останнє редагування: 18 лист. 2015 16:47 ким korolyek.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
18 лист. 2015 16:48 #103366 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Газета день-за-днем реально немає чого писати. Краще б написали як захистити безпритульних тварин чи про ЛЮДЕЙ(пишу з великої букви) які допомагають їм харчами. Два випадки: Два роки тому возив малу в садочок "Білочка", так от там біля садка є теплотраса на якій весь час зранку чергували 5-6 котів і одна жіночка(не буду казати прізвище бо вона відома в Шепетівці) кожен день йдучи на роботу зупинялася і давала їм їсти, і другий такий самий випадок біля військомату, коли йду на роботу то бачу як коти чекають на щось смачненьке від людей. Замість того, щоб писати про проблеми міста і його людей ця газета втюхує нам або всі листки з передвиборчою агітацією, або брєд передрукований з інших видань. До речі за ті випуски де не було жодної статті крім передвиборчої агітації з наступного року на одного підписника у Вас буде менше(я таки вговорив дружину передплату не продовжувати), я вам платив не за рекламу і не за папір а за цікаві матеріали. Проблему безпритульних тварин потрібно вирішувати, але не потрібно збурювати людей проти цих тварин.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 лист. 2015 16:53 #103367 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Добре що ви тільки з непритульними кішечками зустрічаєтесь. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лист. 2015 16:57 - 18 лист. 2015 16:58 #103368 від e.typer
Відповідь від e.typer у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!

vasyok пише: Проблему безпритульних тварин потрібно вирішувати, але не потрібно збурювати людей проти цих тварин.


І вас запитаю: а як ви пропонуєте цю проблему вирішувати? Чи можливо, ви вважаєте, що це газета має робити? Задача журналістів — привернути увагу до проблеми. І тоді, можливо, спільними зусиллями, знайдемо рішення. А точки зору завжди різні бувають.
Останнє редагування: 18 лист. 2015 16:58 ким e.typer.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2015 17:20 #103372 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!

Eugene пише:

vasyok пише: Проблему безпритульних тварин потрібно вирішувати, але не потрібно збурювати людей проти цих тварин.


І вас запитаю: а як ви пропонуєте цю проблему вирішувати? Чи можливо, ви вважаєте, що це газета має робити? Задача журналістів — привернути увагу до проблеми. І тоді, можливо, спільними зусиллями, знайдемо рішення. А точки зору завжди різні бувають.

Привернути увагу це одне, а виплеснути свою образу за укус - це зовсім інше. Стаття дійсно дещо просякнута негативом по відношенню до червононогих друзів. Та і є претензії щодо глибини вивчення питання.

Для прикладу, чомусь замовчується той момент, що в місті давно є спеціальна духова рушниця, за допомогою якої, ловили для стерилізації агресивних собак, але наші любі київські чиновники прирівняли транквілізатор, який там використовується, до наркотичних речовин. Через що страждає вся Україна, не лише Шепетівка.
Також, наскільки мені відомо, ведуться перемовини із славутською владою щодо співпраці в цьому питанні, адже у них вже є притулок, який не повністю використовується.

Треба також визнати, що саме через бюрократичні перепони є проблеми із фінансуванням стерилізації, адже програму прийняли давно, а доки доберешся до її фінансування то вже і зима пройде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 лист. 2015 09:38 #103389 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!

Островський О.В. пише: Стаття дійсно дещо просякнута негативом по відношенню до червононогих друзів. Та і є претензії щодо глибини вивчення питання.
.

Не хотів би я мати "друзів", що кусають...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лист. 2015 09:51 #103390 від e.typer
Відповідь від e.typer у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!

Островський О.В. пише: Також, наскільки мені відомо, ведуться перемовини із славутською владою щодо співпраці в цьому питанні, адже у них вже є притулок, який не повністю використовується.


Газета, на відміну від різних інтернет-блогів та форумів, не може собі дозволити поширювати чутки. Якщо заступник мера в офіційному коментарі не вважав за потрібне про такі перемовини згадати, то мабуть це не зовсім так? А якщо такі перемовини відбулися вже після публікації — так це ж добре.

В Славуті, до речі, цю проблему намагаються вирішити в такий спосіб:
УВАГА! В МІСТІ СЛАВУТА ОГОЛОШЕНО АКЦІЮ "ПОДАРУЙ СОБАЦІ БУДУ"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.186 секунд
0
репостів
0
репостів