Хто ви , захисники чи вбивці ?!

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лист. 2015 16:36 #103645 від Алої3
Мішаня, я придумав як ти можеш відомстити Спостерігачеві. Ти йому принеси "Вартову башту". И непгеменно с напагником, батенька, с напагником...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лист. 2015 00:22 #103725 від НЕкремлебот
До вчорашнього дня мав кицьку. Вчора випустив погуляти, не повернулась. Сусіди розказали що бачили як її кудись відігнала зграя "бідних та незахищених чотириногих друзів". Через годину приїзжає на пару днів дочка, яка виростила її з котеняти, мені треба це їй розказувати. А тепер чекайте від мене співчуття до цих "беззахисних своріннь"... Чесне слово, повбивав би. І хоч в газетах про мене пишіть, хоч коло маленької та скромної хатинки Сашеньки Фрідріх фотку вішайте з підписом "живодьор і сволоч".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лист. 2015 02:29 #103731 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Слухай, у мене також є кіт, він також ходить гуляти на вулиці. Кілька місяців тому роздерли кота, який у нас тусувався в дворі. Але тим не менш, я собак стріляти не збираюсь, не можна так
Ці користувачі подякували: Valery

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Valery
  • Valery аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 лист. 2015 07:06 #103738 від Valery
Відповідь від Valery у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
если не в тему, извеняйте .. про кошек.. "Тигр Амур, живущий в Приморском сафари-парке в Шкотовском районе Приморья, подружился с козлом, которого ему прислали в качестве добычи несколько дней назад, сообщается на сайте парка. "Тигры сафари-парка два раза в неделю едят живую добычу. Тигр Амур умеет охотиться на коз и кроликов. Но недавно тигру попался козел, которого он есть не захотел, потому что тот оказался очень смелым", - говорится в сообщении. Отмечается, что козла просто никто не научил бояться тигра, поэтому осторожный Амур решил не связываться с ним. Более того, смелый козел выжил хищника из его собственной спальни и спит на его месте уже четвертые сутки. Тигру же пришлось перебраться на крышу своего дома."
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
22 груд. 2015 09:14 - 22 груд. 2015 09:16 #104163 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Популярне на ютубі відео - задумайтесь
Останнє редагування: 22 груд. 2015 09:16 ким korolyek.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
22 груд. 2015 10:30 #104164 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
Цього літа, був свідком подібної історії: я рвав вишні на дереві, по дорозі гуляла знайома з 3-ох річною дитиною яка ганяла з одного краю вулиці до іншого, в цей час з сусіднього двору вибігла собака і гавкаючи спробувала вкусити дитину, кішка яка була в дворі вискочила і ставши на задні лапи дала собаці добрячої прочуханки. Дякуючи для кішки все минулося, але сусіди сміялися коли я розказував цю історію, мені ніхто не вірив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 лют. 2016 14:10 #105528 від
Відповідь від у темі Хто ви , захисники чи вбивці ?!
В місті розвелось дуже багато собак, які самі нападають на людей, дітей страшно відпускати в школу, питання - що робити? Притулок ніхто будувати не буде, стріляти не можна, якщо стерелізувати, то від укусів це теж це не врятує, недавно з дитиною тікали від зграї собак, якась безвихідна ситуація.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лют. 2016 13:13 #105585 від Igor-Kagojkin-vkontakte
Однозначно защитник.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів