АКВАРІУМ

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лист. 2008 23:29 #34440 від
Відповідь від у темі АКВАРІУМ
DAZHUK , отправил 3gp на то мыло что ты написал в личку ( я тот ник потерял ) .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
25 лист. 2008 17:41 #34446 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі АКВАРІУМ
<div class='quotetop'>(Nino @ 24.11.2008, 19:50) [snapback]52519[/snapback]</div>

Ця рибка ще називається пангасіус!!!Або акулій сом!В мене ще маленькі,але вони дружелюбні!!!Та виростають великими!!![/b]

эти пангасиусы в ухе очень вкусные, у нас в магазинах их продают, но эта наверное специальная аквариумная... КДЕ ТАКУЮ МОЖНО ВЗЯТЬ? И СКОЛЬКО ОНА СТОИТ????<div class='quotetop'>(sеrega @ 24.11.2008, 23:29) [snapback]52539[/snapback]</div>

DAZHUK , отправил 3gp на то мыло что ты написал в личку ( я тот ник потерял ) .[/b]

ДА ПОЛУЧИЛ, чуть не удалил думал что спам, надо было подписаться!посмотрел, это у вас обыкновенный анциструс Ancistrus cf. cirrhosus, такойже как у меня на фото shepetivka.km.ua/forum/index.php?s=...ost&p=52318 , тока у меня большей, также у Nino тож такие есть...

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 лист. 2008 18:42 #34447 від LuK
Відповідь від LuK у темі АКВАРІУМ
Теж анциструсів маю!!!Брала маленьких,за 3 місяці значно виросли!!!Раджу побувати у нас у ЦУМі(зеркальний) у відділі "золото"!Там стоїть акваріутм з велетенським анциструсом!!! дракончик там лежить..........!!! :- А пангасіусів брала теж у ЦУМі,маленькими з місяць назад!Там були світлі та темно-сині з полосками!Взяла темних,вони краще дивляться!Ціни вже й не помню,але не дорого !!!Гривень здається 10-20.То дійсно акваріумний різновид,але теж виростає не маленька!!! Добавляю фото!Взагалі дуже жива та подвижна рибка!!!Важкувато було їх сфотографувати,постійно ганяють по акваріуму!!! Вони в мене ще крихітки!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 лист. 2008 19:37 #34450 від сeрёга
Відповідь від сeрёга у темі АКВАРІУМ
Точно , мои похожи на ту фото выше , у меня два огромных размером с ладонь и по четыри года . Остальные " дракончики " средние и мелочь ... В зеркальном бедный выбор рыб , в Хмельницком и дешевле и выбор огромный , вход на продовольственный базар , большое здание стоит . В нём несколько аква-магазинов ( и если нужно баночки с крышками с дырочкой дают ) . Ещё хочу сказать что новых рыб вносить часто нежелательно ( с обьязательным карантином ) .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 лист. 2008 15:11 #34473 від LuK
Відповідь від LuK у темі АКВАРІУМ
А крім рибок хто ще що тримає у акваріумах?Я купила креветок прісноводних!2 види-парочку маленьких,та парочку великих,з клешнями навыть! :- Маленьких запустила до малих риб,а великих до великих!То ті великі попугаям такий отпор дають :grin: клешнями по морді!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 груд. 2008 23:50 #34672 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі АКВАРІУМ
Свершилось.....Вчера в ЦУМе последних пангасиусов забрал, посмотрю как приспособятся к суворым условиям, щас карантин проходят...

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 груд. 2008 09:16 #34680 від LuK
Відповідь від LuK у темі АКВАРІУМ
Вітаю! :-) Та вони думаю нормально пристосуються! :wink:Риба не привередлива. Мого якось астроноломус ледь не з"їв,один хвостик пангасиуса з рота виглядав,я своєчасно побачила!Думала не виживе,рвані рани були,але ніче,відійшов! :D/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DAZHUK
  • DAZHUK аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
02 груд. 2008 19:13 #34722 від DAZHUK
Відповідь від DAZHUK у темі АКВАРІУМ
даа, у тя звери живут а не рыбы, я ж говорил что то хищники у тя, они всех могут съесть....

Закладывая что-то в память компьютера, помните, куда вы это положили!!! CD ТИХО!!! НЕ DVD МЕНЯ!!!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 груд. 2008 20:41 #34736 від LuK
Відповідь від LuK у темі АКВАРІУМ
Та я тих астротоломусів здихалась !!!То якісь крокодили а не риби були,зараз у акваріумі тиша та спокій :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 груд. 2008 09:56 #35031 від neodix
Відповідь від neodix у темі АКВАРІУМ
А цих рибок я сфоткав на мобілку в одному офісі в київі...(акваріум метрів до двох в довжину,ну і рибки по20-30см...огромні) Цікаво було понаблюдати за ними...жовті і ті що схожі на акул плавали а чорненькі никались в ракушці...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів