АКВАРІУМ

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 вер. 2008 08:08 #31748 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі АКВАРІУМ
Ага!Тот одел над "ПриватБанком".Я уже точною не помню,но знаю точно што 2 етаж!Там идеш оделами...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 вер. 2008 14:10 #31755 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі АКВАРІУМ
<div class='quotetop'>(Nino @ 23.9.2008, 20:21) [snapback]49542[/snapback]</div>

Вони їх не "строять" ,вони їх просто їдять :-( .деякі маленькі рибки взагалі зникли безслідно!!!!!!!Я б не сказала що то з голодухи!!!Кормлю їх добре!При чому різними кормами,включаючи живий корм.То мабуть в них вдача така!!![/b]

Крім того, шо в них вдача така, якраз кормління живим кормом стимулює в них інстинкт хижака. Риби розуміють, шо корм може не тільки "падати з неба", але і рухатись. І після того і пропадають маленькі рибки, а в більших і малорухливих плавники стають обскубані.<div class='quotetop'>(Madsen @ 23.9.2008, 22:15) [snapback]49551[/snapback]</div>

Где в Шепетовке можно затариться аквариумными приблудами - компрессоры, помпы, фильтры и т.д.? Скажите, кто где покупал[/b]

Дуже цікавий клуб акваріумістів є в бувшому дитсадочку навпроти ДОКу. Правда, там більше живність продається, але є на шо подивитись і чому навчитись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2008 16:14 #32267 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі АКВАРІУМ
в мене в трохлітровій банці вже більше місяця живуть якісь риби, їх там більш як 20 штук, вроді поки не зникають, правда мені ще не вдалося їх порахувати :-) но десь з ковпачок від півторачки повинні влізти :D

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 жовт. 2008 23:18 #32326 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі АКВАРІУМ
в мого однокурсника в такому круглому акваріумі живуть 2 черепашки))) такі загонні!!!! :-P мені теж таких придбати захотілося))))))))))))) :-P але шкода мені їх вже наперед....в мене ж все здихає.... :(

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 жовт. 2008 20:38 #33100 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі АКВАРІУМ
мені здається що з черепахою скучно, якось повільно вона бігає і не кричить зовсім, не просить їсти, і навіть коли здохне то взнаєш це тоді коли вже почне смердіти :-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
23 жовт. 2008 20:56 #33102 від НатС
Відповідь від НатС у темі АКВАРІУМ
А в мене хом&#39;як вже пів року живе...плюси: прикольно коли напхає собі в щоки бумаги, іжі і особливо семічок, тоді голова важка і в 3 рази біша за самого хомяка. З повним ротом голова в домік його не пролазить, це треба бачити...мінуси: жлоб=)))все що даш запихає в щоки, деколи стіки бумаги в домік запхав, шо вилізти не міг)) Коли купив такий енергійний був, бігав в шаріку для хомяків, розганявся по коридору і в двері потім назад і в шкаф))а зараз спить в тому шаріку як посадиш туда((

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 жовт. 2008 21:02 #33104 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі АКВАРІУМ
<div class='quotetop'>(НатС @ 23.10.2008, 20:56) [snapback]51082[/snapback]</div>

прикольно коли напхає собі в щоки бумаги, деколи стіки бумаги в домік запхав, шо вилізти не міг)) Коли купив такий енергійний був, бігав в шаріку для хомяків, розганявся по коридору і в двері потім назад і в шкаф))а зараз спить в тому шаріку як посадиш туда(([/b]

а ти його часто бумагою годуєш, спробуй щось істивне давати, ато в нього якийсь упадок сил :grin:

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 жовт. 2008 00:25 #33118 від Ілонка
Відповідь від Ілонка у темі АКВАРІУМ
<div class='quotetop'>(НатС @ 23.10.2008, 20:56) [snapback]51082[/snapback]</div>

плюси: прикольно коли напхає собі в щоки бумаги, іжі і особливо семічок, тоді голова важка і в 3 рази біша за самого хомяка[/b]

+1))) в мене тож хомяк))) вже 10місяців)))) :razz: живий..... :roll: А з черепашками зовсім не скучно!!! Ми влаштовуємо їм перегони, так ржачно гасають!!!! :hah:

Коктейль с листьями мяты - мохито.А коктейль с листьями конопли - хихито. :da:Хорошие девочки спят в пижаме, плохие-голыми, умные- по ситуации...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 жовт. 2008 08:22 #33133 від LuK
Відповідь від LuK у темі АКВАРІУМ
А я ще один акваріум купила,вже на 140 літрів.Для великої рибки!Бо з маленькою разом вона жити не може!Купила вуалехвоста,парочку риб-попугаїв(прикольні вони!!!)та маленьких акул.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 жовт. 2008 13:32 #33150 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі АКВАРІУМ
<div class='quotetop'>(Nino @ 24.10.2008, 8:22) [snapback]51115[/snapback]</div>

А я ще один акваріум купила,вже на 140 літрів.Для великої рибки!Бо з маленькою разом вона жити не може!Купила вуалехвоста,парочку риб-попугаїв(прикольні вони!!!)та маленьких акул.[/b]

Вуалехвост - проблемна риба. По суті - той же карась, зо всіма його шкідливими звичками: постійно риється в грунті, висмикує рослини, постійно їсть і гадить. Треба фільтра потужні, а рослини, можливо, лише штучні приживуться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.187 секунд
0
репостів
0
репостів