Пошук подій поряд з вами ...
2021
Події по роках
лют.
12
 1.   Виставки
 2.    Публічне
 1.   12 лют., 2021 12:00
Мистецький проєкт “Майдан: простір творчості” впродовж 2018–2020 років експонували в Києві, Одесі, Мелітополі, Хмельницькому, Львові, Конотопі й Опішні. У 2021-му роботи студентів-дизайнерів Національ"..
Мистецький проєкт “Майдан: простір творчості” впродовж 2018–2020 років експонували в Києві, Одесі, Мелітополі, Хмельницькому, Львові, Конотопі й Опішні. У 2021-му роботи студентів-дизайнерів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури приймає Музей пропаганди у Шепетівці Хмельницької області.
Експонати виставки створені в революційний рік під керівництвом професора Віталія Шості. Викладач сфокусував дипломні та курсові роботи на Майдані, попри те, що вже пів року кожен підопічний мав затверджену персональну тему. “Майдан: простір творчості” – це 74 мистецькі об’єкти про Революцію Гідності, а також календарі та плакати, присвячені російській інформаційній і військовій агресії.
На виставці буде представлено:
“Автограф Майдану” – серія акцидентних абеток, де авторка Ольга Кисельова використовує прототипи шрифтів, застосовуваних майданівцями в різний спосіб і на різному матеріалі.
“Апостоли гідності. Відважний щит України” – серія з 12 плакатів від Марини Шевчук. Вона поєднує, вишиковує стрій щитів – уособлення захисників Майдану поряд зі священними гаслами-посланнями, які були сенсом життя героїчних оборонців.
“Це – медіавійна” – серія плакатів Марини Лукашенко. Авторка викриває цинічну політику Росії у використанні інформаційної зброї, яка деформує свідомість населення передусім країни-окупанта.
Календарі та плакати на тему Майдану, присвячені російській інформаційній і військовій агресії.
Цей край – особливо пам’ятає Євромайдан і його учасників. 10 Героїв Небесної Сотні народилися на Хмельниччині. Один з них – Микола Дзявульський – був уродженцем Шепетівки.
ОРГАНІЗАТОРИ ТА ПАРТНЕРИ: Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, майстерня графічного дизайну НАОМА професора Віталія Шості, Український інститут національної пам’яті, Музей пропаганди у Шепетівці, Хмельницька обласна рада.
ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ: 12 лютого 2021 року о 12:00.
ЕКСПОЗИЦІЯ ДІЄ: з 12 лютого до 14 березня, щодня без вихідних, з 9:00 до 17:00.
ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА: для дорослих – 30 грн, для дітей та студентів – 15 грн. Є пільги для дітей дошкільного віку, школярів-напівсиріт, школярів-сиріт, вихованців шкіл-інтернатів, інвалідів, дітей з багатодітних сімей, учасників бойових дій, учасників АТО, дітей війни, для осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Музей пропаганди, вулиця Островського, 2, Шепетівка, Хмельницька область.
Тел.(03840) 4-14-74
ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ – прес-служба Національного Музею Революції Гідності:
press@maidanmuseum.org, +380 98 661 18 33.
 1.   1
лют.
12
 1.   Театральні вистави
 2.    Публічне
 1.   12 лют., 2021 17:00
Прем’єра сімейного мюзиклу “Король Лев” відбудеться 12 лютого о 17:00. Постановка дитячої театральної студії “Дивовижні” організована керівником студії режисером-постановником Юлією Рабчевською. В сту"..
Прем’єра сімейного мюзиклу “Король Лев” відбудеться 12 лютого о 17:00. Постановка дитячої театральної студії “Дивовижні” організована керівником студії режисером-постановником Юлією Рабчевською. В студії займається 40 юних акторів, в постановці задіяні також хореографічні колективи і хореограф-постановник. Триватиме мюзикл 1 год 20 хвилин. Наповненість приміщення складатиме не більше 50%, аби забезпечити всі необхідні санітарні та протиепідеміологічні норми. Глядачам вимірюватимуть температуру на вході до приміщення. Квитки можна придбати на місці у МБК.
 1.   1
 2.   вулиця Героїв Н"..
бер.
09
 1.   Виставки
 2.    Публічне
 1.   9 бер., 2021
Виставка соціального плакату до дня народження Тараса Шевченка “Шевченко forever”. Засобами соціального плакату поезія Шевченка переосмислюється та набуває нового звучання. Соціальний плакат порушує"..
Виставка соціального плакату до дня народження Тараса Шевченка “Шевченко forever”.
Засобами соціального плакату поезія Шевченка переосмислюється та набуває нового звучання. Соціальний плакат порушує соціальні проблеми, де віршовані рядки Кобзаря стають слоганами до плакатів з питань української соборності, незалежності та євро інтеграції. Пророче слово , розміщене у сучасному контексті, подане сучасною візуальною мовою, звучить по-новому, не заангажовано.
Досягненням цього проекту стало розуміння молоддю універсальності та позачасовості постаті Шевченка для України, відхід від стереотипного сприйняття.
Цікавими є роботи, які трансформують Шевченкове слово мовою коміксів, смайликів та інших неординарних образів, що свідчить про здатність молодих дизайнерів до нешаблонного мислення і прочитання поезії Кобзаря.
Роботи надані Черкаським обласним художнім музеєм.
 1.   1
 2.   вулиця Островсь"..
бер.
18
 1.   Виставки
 2.    Публічне
 1.   18 бер., 2021
18 березня у Музеї пропаганди у Шепетівці відкривається “ШЛЯХ СВОБОДИ” виставка плакатів Нікіти Тітова. Вона присвячена українським реаліям від початку Революції Гідності та війни на сході України. Се"..
18 березня у Музеї пропаганди у Шепетівці відкривається “ШЛЯХ СВОБОДИ” виставка плакатів Нікіти Тітова. Вона присвячена українським реаліям від початку Революції Гідності та війни на сході України. Серед них – роботи про Майдан, ключові події війни на Донбасі: Іловайськ, битва за аеропорт, режим тиші, життя на лінії зіткнення.
Особливістю творчості Тітова є лаконізм і глибокий сенс, захований у кожному плакаті. Образи волонтера, добровольця, розвідника, патріота передають суть трансформації, що відбулася з українським суспільством. Талант митця ретранслює нам самих себе, і нас – світові. Тут – фронтова тиша і відродження української нації – патріоти та воїни – її кров.
“Наша країна і наша свобода тримаються на нашій армії, наших добровольцях, наших волонтерах, на людях у яких вона в серці. Занадто багато випробувань, занадто складний час. Війна, вірус, криза, але залишається віра, що все можна перемогти, хай так і буде”, – пояснює Нікіта Тітов.
Нікіта Тітов – відомий український художник, ілюстратор, плакатист. Народився у 1973 році у місті Їхві, Естонія. Художню освіту здобув у Харкові. Працює в Харківський ЛітМузей.
? ЕКСПОЗИЦІЯ ДІЄ: з 18 березня до 02 травня, щодня без вихідних, з 9:00 до 17:00
? МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Музей пропаганди, вулиця Островського, 2, м. Шепетівка, Хмельницька область
? ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА: для дорослих – 40 грн, для дітей та студентів – 20 грн. Передбачено пільги для людей з особливими потребами, учасників бойових дій, дітей-сиріт, малозабезпечених та дітей, батьки яких є учасниками бойових дій.
Організатори: Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum, Український інститут національної пам'яті, Центр Досліджень Визвольного Руху, Музей пропаганди, Департамент інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА, Хмельницька обласна рада.
#МузейМайдану #шляхсвободи #мистецтво
 1.   1
 2.   вулиця Островсь"..
квіт.
13
 1.   Театральні вистави
 2.    Публічне
 1.   13 квіт., 2021 18:00
Друзі, ми з радістю хочемо повідомити, що вистава відбудеться 12 квітня! О 18.00 міський будинок культури. Кількість мість буде обмежена задля дотримання норм карантину. Квитки можна придбати в касі а"..
Друзі, ми з радістю хочемо повідомити, що вистава відбудеться 12 квітня! О 18.00 міський будинок культури. Кількість мість буде обмежена задля дотримання норм карантину. Квитки можна придбати в касі а також доставка квитків по місту. Лиш наберіть 0981596523

НАТАЛІЯ СУМСЬКА,АНАТОЛІЙ ХОСТІКОЄВ, ЛЮДМИЛА СМОРОДИНА, ЛЮБОВ КУБЮК
 1.   1
 2.   вулиця Героїв Н"..
трав.
15
 1.   Події
 2.    Публічне
 1.   15 трав., 2021 15:00
Родинні вихідні
 1.   1
 2.   Парк, Героїв Не"..
трав.
22
 1.   Cпортивні події
 2.    Публічне
 1.   22 трав., 2021 12:00
Запрошуємо відвідати матч пам'яті Миколи Анатолійовича Огородніка між командами ветеранів "Локомотив" - "Темп"
 1.   1
трав.
23
 1.   Події
 2.    Публічне
 1.   23 трав., 2021 15:00
територія дитмайданчика: - виступ муніципального естрадно-духового оркестру; - святковий концерт за участі творчих колективів закладів культури. майданчик біля атракціонів: - виставка-презентація "..
територія дитмайданчика:
- виступ муніципального естрадно-духового оркестру;
- святковий концерт за участі творчих колективів закладів культури.
майданчик біля атракціонів:
- виставка-презентація творчих робіт учнів шепетівського професійного ліцею;
- бібліотечний колаж;
- майстер-клас з орігамі «вишиванка для героя»;
- майстер-клас з ниткографії «карта україни»;
- торгівельне обслуговування та робота атракціонів.
площа біля краєзнавчого відділу
музею пропаганди:
-14:00 - фестиваль «творчість народжена війною».
чекаємо на вас у вишиванці!
 1.   1
 2.   Парк, Героїв Не"..
трав.
30
 1.   Cпортивні події
 2.    Публічне
 1.   30 трав., 2021 17:00
Чемпіонат Хмельницької області. «Лісівник» Шепетівка — «Цукровик» Старокостянтинів
 1.   1
 2.   Шепетівка, Шепе"..
трав.
31
 1.   Виставки
 2.    Публічне
 1.   31 трав., 2021 13:00
Друзі, ми запрошуємо вас до нашого музею на зустріч з художником, ілюстратором, плакатистом, театральним художником, digital-художником – Нікітою Тітовим! Роботи Нікіти Тітова поширюють в соцмережах "..
Друзі, ми запрошуємо вас до нашого музею на зустріч з художником, ілюстратором, плакатистом, театральним художником, digital-художником – Нікітою Тітовим!
Роботи Нікіти Тітова поширюють в соцмережах та розбирають на аватарки. Кожен його плакат вражає своїм глибоким сенсом, влучно та лаконічно візуалізує те, що відбувається в країні і болить.
Вони привертали увагу до подій Революції Гідності, війни на Сході, становища українських політв'язнів в російських тюрмах, болючого сьогодення. Роботи різні за тематикою й оформленням, але кожна людина може знайти щось для себе і про себе.
Нікіта Тітов є надзвичайно неординарна та цікава особистіть.
✅Він є художником вистави про війну на Донбасі “Чуваки не святкують, або Ukrainian” від театру «Ампулка», прем’єра якої відбулася у грудні 2020 року.
✅Влітку 2020 року у садочку Харківського літературного музею відбувся проєкт «Казавмазав» — своєрідна мистецька «дуель» художника Нікіти Тітова та поета Івана Сеніна. Спільний творчий проект у якому перегукуються між собою вірші та малюнки митців.
✅Плакат Нікіти Тітова «Передова», на якому зображені військовий і медик став ескізом поштової марки, яка 1 червня 2020 року введена в обіг.
✅12 жовтня 2020 року Національний банк України ввів в обіг пам’ятну монету України «Передова» номіналом 5 гривень. При її створенні були використані образи з однойменного плакату Тітова.
✅Нікіта Тітов є автором обкладинок понад 10 книг, зокрема Володимира В’ятровича «За лаштунками «Волині-43» та «(Не)історичні миті».
✅Художник є одним з авторів настільної гри Харківського літературного музею «Супер! Герой!».
✅За власним висловом, пише у жанрі «наївне мистецтво». За допомогою двох кольорів та однієї лінії передає як біль, так і сміх.
Приходьте, буде цікаво!
?А ми нагадуємо, що у нашому музеї, за сприяння Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum , Український інститут національної пам'яті та Центр Досліджень Визвольного Руху, діє персональна виставка робіт Нікіти Тітова, яку можна відвідати щодня з 9.00 до 17.00.
На фото роботи Нікіти Тітова.
 1.   1
 2.   музей Миколи Ос"..
На цю дату немає доступної події.
Неможливо завантажити підказку.