Тала вода і спосіб її отримання
Звичайна вода ( водопровідна , з джерела і т.п.) складається з: прісної води (так званої "живої" ) , її температура замерзання - 0 ° С , "важкої" води (або так званої "мертвої", в якій замість атомів водню містяться атоми дейтерію і тритію), її температура замерзання +3,8 ° С і розсолу ( домішок у вигляді розчинних солей , органічних сполук і отрутохімікатів), його температура замерзання коливається залежно від концентрації речовин від -5 до -10 ° С.
При повільному охолодженні спочатку замерзає важка вода, потім прісна і в останню чергу розсіл з усіма домішками. Це дає можливість відокремити важку воду і очистити прісну .
Тала вода - це вода, що розтала після заморозки. Тала вода відрізняється від звичайної своєю структурою, більш схожою зі структурою протоплазми наших клітин. Талу воду можна отримати шляхом повільного заморожування і відтаювання. Якщо в процесі заморожування видалити перший лід ( важку воду ), а при розморожуванні видалити лід з домішками, то ми отримаємо талу прісну чисту воду.
СТРУКТУРА талої води
Сучасні наукові дослідження підтвердили дивовижну структуру талої води. Коли вода замерзає, вона набуває особливу, структуровану льодоподібну структуру. При таненні льоду ця структура зберігається в талій воді деякий час, тривалість якого прямо залежить від температури. Якщо вивчати талу воду під мікроскопом, то побачимо, що вона має структуру правильних кристалів.
Молекули талої води, значно менші молекул водопровідної води, відповідно, вони набагато легше проникають через клітинну мембрану, сприяючи активізації обміну речовин в організмі людини. А це в свою чергу призводить до витіснення старих, віджилих клітин, на зміну яким прийдуть нові, молоді клітини. Звідси і проходить омолодження всього організму в цілому.
Вода під час свого шляху вбирає в себе всю інформацію, в тому числі і негативну. Щоб видалити всю цю негативну інформацію, щоб вода знову стала енергетично чистою і знайшла природну свою структуру її необхідно заморозити і розморозити, тобто отримати талу воду. Після заморозки вода як би «обнуляється» - вона знову відновлює свій первісний структурний, інформаційний та енергетичний стан. Найголовнішою властивістю талої води - це чистота. У всіх сенсах цього слова.
ЗАСТОСУВАННЯ ТАЛОЇ ВОДИ
Ковток талої води тонізує краще будь-якого соку. Заряд енергії, бадьорості, легкості, поліпшення самопочуття - ось що ви отримаєте, якщо будете щодня вживати 2-3 склянки талої води. Першу порцію бажано випивати натщесерце за 1 годину до їжі. Кількість талої води, яку необхідно випивати щодоби, можна розрахувати виходячи з того, що на 1 кг ваги необхідно 5 грам талої води. Випиваючи склянку талої води за 30 хвилин до їжі ( 3 склянки на день), ви вже через тиждень відчуєте значні поліпшення.
Показами для застосування талої води є: серцево - судинні захворювання (стенокардія,атеросклероз, гіпертонія, вегето-судинна дистонія , тромбофлебіт), захворювання шлунково - кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, панкреатит, холецистит, запори, атонія кишечника), функціональні розлади нервової системи, порушення обміну речовин.
Якщо додати в талу воду невелику кількість "посвяченої води", то вона відразу стане "посвяченою" вся.
ОТРИМАННЯ ТАЛОЇ ВОДИ
Заморожування води проводять в скляних, а також в емальованих каструлях. Не слід заморожувати воду в металевій та пластиковій посуді. Пластик містить діоксин (дуже небезпечний канцероген, який при замерзанні вивільняється з пластика). Може бути спеціальний лоток з кришкою, який можна придбати в будь-якому супермаркеті. Обсяг лотка залежить від кількості людей, які будуть вживати талу воду. Вибір за вами.
Заповнюємо ємність звичайною, неструктурованою водою, закриваємо її кришкою і ставимо в морозильну камеру холодильника на підкладку, наприклад, з картону і краще, якщо в цей час в морозилці НЕ БУДЕ різних продуктів, особливо тваринного походження. Приблизно через 5 годин ( час визначається дослідним шляхом) в ємності з'являється верхня замерзла кірка льоду, під якою буде незамерзла вода.
Цю верхню кірку льоду (дейтерієвий лід) необхідно викинути, тому що в ній міститься важка вода. Після цього ставимо лоток назад у морозилку. Цього разу наше завдання заморозити воду у співвідношенні 2 /3. По закінченні певного часу (також визначається дослідним шляхом), виймаємо ємність з морозилки, відкриваємо кришку і зливаємо воду, яка залишилася всередині не замерзлою - в ній містяться нерозчинені шкідливі домішки і важкі метали.
Лід, який залишився, якщо він прозорий - це майбутня тала вода, яку ми прагнули отримати. Якщо в деяких місцях лід залишився непрозорим, це означає , що ми передержали воду в морозилці і після того, як замерзла вода найчистіша, яка замерзає в першу чергу, почався процес замерзання води з домішками, яка замерзає в останню чергу.
Як правило, деяку каламутність може мати дно. Якщо це так, то дно у вигляді крижаного пласта можна або акуратно відбити, або підставити під струмінь гарячої води і таким чином відтанути. Все, що залишилося - відтаюємо при кімнатній температурі. Пити талу воду треба відразу після того, як вона такою стала . У цьому випадку вона є «живою водою». Після 5 - 6 годин після відтаювання вона також буде корисною, але не настільки, як у перші хвилини після відтаювання.
Коментарі