Розмір шрифту: +
1 minute reading time (233 words)

Сила волі

 

Воля - це здатність людини свідомо керувати своєю психікою і вчинками для досягнення свідомо поставлених цілей. Позитивні якості волі, прояви її сили сприяють успішній діяльності людини. До вольових якостей часто відносять наполегливість, рішучість, самостійність, терпіння, самовладання, цілеспрямованість, витримку, ініціативність, сміливість та інші. Поняття воля дуже тісно пов'язано з поняттям свобода.

Воля необхідна для підтримки активності людини, або для її придушення.

Як розвинути силу волі?

Навчіться помічати справи, невиконання яких повільно висмоктує енергію, а виконання навпаки - піднімає енергетику. Відчуйте азарт перед ними - станьте хижаком, при полюванні за енергією. Це такі справи, які виконувати лінь. Приклад: відразу помити за собою посуду, застелити постіль, зайнятися віджиманнями тощо. При цьому не грайте за правилами ліні, і не прислухайтеся до відмазок і виправдань. Ігноруйте їх. Просто пам'ятайте, що якщо Ви таку справу виконаєте, то отримаєте задоволення більш високого порядку. І, в порівнянні з ним, уявні приємності від ліні просто будуть ніщо.

Щоб відчути яка сила волі у вас самих можна зробити наступний експеримент. Визначте свою слабкість. Краще брати не найсильнішу. Це може бути деяка залежність від солодощів, телевізора, посиденьками допізна, безглузді комп'ютерні ігри і т. д. А тепер візьміть і твердо відмовтеся від цього на місяць. Клятвено пообіцяйте собі, що рівно через місяць відновите цю звичку в повному обсязі. Якщо, звичайно, вона Вам не розподобається. Далі найцікавіше. Виставляєте напоказ символ цієї звички і тренуєте силу волі. Розділяйте позицію тіла і Вашого Я. І все вийде.

Чому Україну не влаштовує ТС
Значення хреста в православній церкві
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будь першим хто залишить коментар.
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Вівторок, 05 листопада 2024

0
репостів
0
репостів