Розмір шрифту: +
3 minutes reading time (605 words)

Секрет довголіття і здорового життя

У цій статті відкривається найпростіший секрет довголіття. Ви з ним стикаєтеся щодня багато разів.
Цей секрет описав ще Авіценна у своїх рецептах довголіття. Він вважав одним з найбільш істотних факторів старіння "всихання організму".
З цим погоджується і сучасна наука - з віком кількість води в організмі зменшується. Це призводить до загущення крові і лімфи, до зниження еластичності шкіри, м'язів, головних болів, болів в суглобах і так далі.
Щоб цього уникнути, потрібно зволожувати організм, насичувати його вологою, тобто пити воду.
Яку воду потрібно пити
Ви знаєте, що вода - основа нашого організму. І вода при цьому - носій інформації та енергії. Для передачі енергії тілу також необхідна велика кількість води.
І головне - вода записує будь-яку інформацію: і погану, і добру. Нервуєтесь біля неї - запише негатив, даєте послухати гарну музику чи говорите їй слова любові і вдячності - водичка запише позитив. А для здоров'я корисна тільки позитивно заряджена вода.
Воду радять пити вранці, тільки не холодну, а теплу, градусів близько 40. Пийте стільки, скільки зможете - 1 склянка, 2 або 3. Тільки починайте завжди поступово.
Якщо воду ніколи раніше не пили з ранку і взагалі мало п'єте - почніть з пари ковтків і поступово, день за днем збільшуйте дозу.
Де в організмі відбувається всмоктування води? Багато хто чомусь думає, що в шлунку. Але, в шлунку відбувається травний процес, а вода всмоктується в тонкому кишечнику.
Якщо ви коли-небудь цікавилися будовою нашого шлунку, то знаєте, що по його краю йде жолобок для прямого проходу через шлунок того, що не вимагає переварювання.
Напряму може йти тільки вода. Ні чай, ні кава, ніякі трав'яні настої, компоти. Для їх розщеплення вже потрібні травні ферменти.
Чому тепла
Холодну воду шлунок не пропустить безпосередньо, а буде підігрівати.
Китайці вважають, що підігрів води та іншої їжі в шлунку відбувається за рахунок енергії нирок, тому категорично не раджу їсти і пити холодну їжу.
Тому як енергію нирок потрібно берегти і примножувати, а не витрачати даремно.
І ще один важливий момент. У шлунку в момент надходження води не повинен йти травний процес. Інакше всю воду мудрий організм направить на розведення травних ферментів, а не пропустить в кишечник.
Тільки вода, тільки тепла і натщесерце. Ось три умови прийому швидкої води. І не забудьте сказати їй слова любові і вдячності.
Результат
Вода надійде безпосередньо в міжклітинний простір, а не всередину клітини бо саме внутрішньоклітинна вода створює набряки. Міжклітинна вода - це розрідження крові і лімфи, зниження цукру і холестерину.
Заповнюється дефіцит води, який накопичився вночі - адже процеси життєдіяльності в організмі йшли, а надходження води не було.
Вода з ранку натщесерце змиває токсини, залишки неперетравленої їжі зі стінок шлунково-кишкового тракту, сприяє випорожненню товстого кишечника.
Готує ШКТ до роботи. Через півгодини можна буде поснідати.
Правильна робота шлунково-кишкового тракту - запорука засвоєння всіх поживних речовин і довгого здорового життя. Ось вам і секрет довголіття.
Згідно тибетській медицині, вода благотворно впливає на нервову систему - дозволяє зняти стрес. Адже відомо, що після стресової ситуації випити маленькими ковтками склянку теплої води - і вам відразу ж стане значно легше і організм "розчинить" стрес без шкоди для себе, зменшить тривогу і депресію.
Зверніть увагу, що у тих, хто з ранку п'є теплу воду, дуже мало зморшок.
Причому говорять, що як тільки жінки помічають, наскільки краще стає їх шкіра, багато хто починає пити не 1 склянку води з ранку, а 2 або 3. І ефект посилюється.
Коли пити воду
Найкраще з 5 до 7 ранку, і ввечері перед сном.
Хоча пити чи ні перед сном - вирішувати вам. Якщо ви ніколи не п'єте на ніч, боячись набряків або нічних походів в туалет - то починати потрібно також поступово, привчаючи свій організм потроху. Але головне - пийте вранці. Можна трохи підкислити воду лимонним соком.
Щоб пізнати людину - сходіть до неї в гості
Як спілкуватись з росіянином?
 

Коментарі

Немає створених коментарів. Будь першим хто залишить коментар.
Вже зарегистрированны? Увійти на сайт
Неділя, 28 квітня 2024

0
репостів
0
репостів