Субота, 29 березня 2025 — Сайт міста Шепетівка
У Судилкові попрощалися із захисником Чернишовим Русланом Валерійовичем
Розділ Події

29 березня 2025 року у Судилківській громаді зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Захисника рідної землі, Героя України, сержанта мінометної батареї механізованого батальйону однієї з військових частин, жителя села Судилкова Чернишова Руслана Валерійовича.

Поховали у його день народження: до Нетішина на щиті повернувся Артем Франковський
Розділ Події

Сьогодні, 29 березня, Нетішинська громада у жалобі… У вічність пішов Артем Франковський, позивний «Франик» – наш земляк, справжній патріот, хоробрий воїн, який до останнього подиху захищав рідну Україну, кожного з нас.

Під час виконання бойового завдання на Сумському напрямку загинув сержант, командир танку 41 окремої механізованої бригади Всеволод Шабадах. До війни уродженець Шепетівки працював художником з освітлення у Рівненській обласній філармонії.

Працівники ДБР повідомили про підозру заступниці начальника Вінницького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки та її колишньому підлеглому через побиття військовозобов’язаного чоловіка.

На подвір'ї українського селянина, як правило, розміщувався цілий комплекс житлових та господарських споруд, які забезпечували всі потреби родини протягом року. Господарське подвір'я неможливо уявити без огорожі, яка служила перешкодою для диких звірів або чужої худоби. Без огорожі жив тільки недбалий, ледачий селянин, якого вважали пропащим. За давніх язичницьких часів огорожа виконувала насамперед роль магічного оберега - це було замкнуте коло, куди не могла проникнути зла сила. Тому в деяких місцевостях і до сьогодні зберігся звичай не тримати довго відчиненими ворота чи хвіртку, а зачиняти їх швидко, як тільки увійдеш чи в'їдеш в двір.

На Шепетівщині поліцейські затримали водія, який збив 59-річного велосипедиста і зник з місця події. Правоохоронці оперативно розшукали 25-річного зловмисника та затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За скоєне йому може загрожувати до 8 років ув’язнення.

Інспектори служби освітньої безпеки Шепетівського районного управління поліції розповідають молоді про найпоширеніші види шахрайства та дають поради як вберегти свої кошти від злочинних посягань аферистів.

0
репостів
0
репостів