!["Я здогадалась, що це ракета": Жителі одного з сіл Хмельниччини про обстріли 29 березня](/media/k2/items/cache/17f4d294a2a05161ea02a12b4f8d51ba_Generic.jpg)
"Я здогадалась, що це ракета": Жителі одного з сіл Хмельниччини про обстріли 29 березня
15 домоволодінь в одному з сіл Хмельницького району сьогодні, 29 березня було пошкоджено внаслідок нічного російського обстрілу. Більшість пошкоджень — вибиті вікна та зірваний дах — ліквідували до обіду. Про це Суспільне Хмельницький розповіла староста села Ніна Юркова.
![Стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів: коли та які штрафи](/media/k2/items/cache/4b54ee9bbdd5c474660426ad7e962f35_Generic.jpg?t=20240329_184305)
Стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів: коли та які штрафи
До уваги любителів риболовлі! З 1 квітня стартує нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Співробітники водної поліції наголошують на адміністративній та кримінальній відповідальності за порушення встановлених заборон під час нересту.
![Шепетівський «Віват» славить всю Хмельниччину та відзначає 25 років з часу створення](/media/k2/items/cache/eb104a3dcf48c2845f3d7ea333c449e6_Generic.jpg?t=20240329_143742)
Шепетівський «Віват» славить всю Хмельниччину та відзначає 25 років з часу створення
Народний аматорський театр танцю «Віват» Шепетівського міського будинку культури підкорює сцени не тільки України, а й світу. Його учасники є почесними гостями міжнародних фестивалів і конкурсів. Діти із задоволенням демонструють свої хореографічні твори в українському стилі, що сьогодні особливо цінно. Італія, Польща, Болгарія, Греція – далеко не весь перелік країн, де вже побували «віватівці».
![Шепетівських лікарів, які залікували до смерті пацієнтку, звільнили від кримінальної відповідальності](/media/k2/items/cache/561f8b43872c4d65891098479e440333_Generic.jpg)
Шепетівських лікарів, які залікували до смерті пацієнтку, звільнили від кримінальної відповідальності
20 березня 2024 року Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження щодо хірурга Шепетівської ЦРЛ, в.о. завхірургічним відділенням Шепетівської ЦРЛ та хірурга КНП «Хмельницька обласна лікарня». Їх звинувачували у неналежному виконані своїх професійних обов`язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворої.
![У шепетівському басейні визначали найкращого плавця вільним стилем](/media/k2/items/cache/7e43e54192a616b477432b8a03182b32_Generic.jpg?t=20240329_132134)
У шепетівському басейні визначали найкращого плавця вільним стилем
27 березня 2024 р. в плавальному басейні Шепетівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з плавання вільним стилем на дистанції 50 м серед юнаків та дівчат різних вікових груп.
![Студенти Шепетівського медичного фахового коледжу виготовляли ляльки-веснянки](/media/k2/items/cache/062a8376bc3197e93fb77a40051c0b60_Generic.jpg)
Студенти Шепетівського медичного фахового коледжу виготовляли ляльки-веснянки
Сьогоднішній день подарував приємну зустріч працівникам Краєзнавчого відділу Музею пропаганди. До музейників завітали студенти першого курсу Шепетівського медичного фахового коледжу напрямку сестринська справа на урок народознавства " Обереги моєї оселі".
![У Шепетівці відбудуться благодійні «Завзяті перегони»](/media/k2/items/cache/eae98e71755cb67a4024b9e3869d502f_Generic.jpg)
У Шепетівці відбудуться благодійні «Завзяті перегони»
7 квітня у Шепетівці на стадіоні «Локомотив» відбудуться дитячі благодійні перегони на толокарах, біговелах та самокатах з нагоди Міжнародного дня здоров’я – «Завзяті перегони». Про це повідомили у Шепетівській міській раді.
![Сесія місьради: невдалий аукціон будинку побуту, премії спортсменам, укриття «Сонечка», придбання спектрофотометра.](/media/k2/items/cache/71d9d22701365c38263df6b72cefe303_Generic.jpg)
Сесія місьради: невдалий аукціон будинку побуту, премії спортсменам, укриття «Сонечка», придбання спектрофотометра.
28 березня, у ході чергового засідання сесії Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Віталій Бузиль, депутати розглянули 52 питання порядку денного. Про це повідомили у пресслужбі органу самоврядування.
![Отримав вирок водій автобуса, який напідпитку наїхав на електроопору](/media/k2/items/cache/9f63cd5f55c25bfc16077e8c3cb0530b_Generic.jpg?t=20240329_111922)
Отримав вирок водій автобуса, який напідпитку наїхав на електроопору
34 тисячі гривень штрафу та позбавлення права керування транспортними засобами на 3 роки — суд призначив покарання водію автобуса, що втік після скоєння ДТП. Коли правоохоронці розшукали винуватця автопригоди та освідчили в медичному закладі, з'ясувалось, що він був у стані алкогольного сп'яніння.
![У Шепетівці вогнеборці врятували будинок від знищення](/media/k2/items/cache/f5c78328610397aa5b4b75242e9baf34_Generic.jpg)
У Шепетівці вогнеборці врятували будинок від знищення
Сьогодні вночі, 29 березня, о 02:30 до Служби порятунку надійшло повідомлення, що на вул. Михайла Вербицького в м. Шепетівка горить житловий будинок.