![У Судилкові відбувся благодійний концерт пам'яті Володимира Івасюка](/media/k2/items/cache/1d6465c1d474ed064e40d6f6977fb04c_Generic.jpg?t=20240326_220950)
У Судилкові відбувся благодійний концерт пам'яті Володимира Івасюка
«ПІСНЮ ТУ ВІЗЬМУ СОБІ НА СПОМИН, ПІСНЯ БУДЕ ПОМІЖ НАС» — лірично-пісенна тема, яка обʼєднала жителів Судилківської громади на творчому благодійному заході, приуроченому памʼяті Володимира Івасюка.
![Ампутували 10 зубів: судили директора підприємства, на якому підліток отримав травми](/media/k2/items/cache/9d159a5b3efc3559fb40ffd922f8af8e_Generic.jpg?t=20240326_202534)
Ампутували 10 зубів: судили директора підприємства, на якому підліток отримав травми
21 березня 2024 року Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області виніс вирок директору підприємства, на якому під час роботи постраждав підліток-різноробочий. Про це стало відомо з Єдиного державний реєстру судових рішень.
![Студенти групами ходили по Шепетівці: з якою ж метою](/media/k2/items/cache/374c501c9587aa2639d7ac1f7f1595e7_Generic.jpg)
Студенти групами ходили по Шепетівці: з якою ж метою
Із приходом по-справжньому теплих весняних днів настав час знайомитися з історією рідного міста. Так подумали працівники Музею пропаганади та влаштували для студентів шепетівського освітнього закладу екскурсію-квест.
![На Шепетівщині відзначали гвардійців з нагоди 10-ої річниці з Дня створення Національної гвардії](/media/k2/items/cache/bcba153739ac0375612e201c2f8ce8f6_Generic.jpg)
На Шепетівщині відзначали гвардійців з нагоди 10-ої річниці з Дня створення Національної гвардії
У нетішинському підрозділі Нацгвардії відбувся урочистий захід, присвячений 10-й річниці створення Національної гвардії України. Ця подія відзначила історичну дату створення військового формування та вшанувала відданість і мужність військовослужбовців, які несуть службу по захисту країни.
![70 нашоломників для наших захисників сплели дві пенсіонерки із Шепетівщини](/media/k2/items/cache/d854ef29c2e9f3787544a7b12c66f433_Generic.jpg)
70 нашоломників для наших захисників сплели дві пенсіонерки із Шепетівщини
Незважаючи ні на вік, ні на втому, ні на стан здоров'я, пенсіонерки з міста Славути Шепетівського району працюють і допомагають зберегти життя нашим захисникам. Про двох невтомних бабусь розповіла у себе на сторінці волонтер Інна Оверчук
![За один вечір два грабежа: на Шепетівщині судитимуть трьох розбійників](/media/k2/items/cache/bdce71d651337837d6c234ec58847484_Generic.jpg)
За один вечір два грабежа: на Шепетівщині судитимуть трьох розбійників
На Шепетівщині перед судом постануть троє розбійників, які вчинили ряд нападів на громадян. Нагадаємо, події сталися у січні цього року в м. Нетішин. Наразі слідчі поліції вже завершили розслідування. Матеріали скеровано на розгляд суду.
![Судитимуть чоловіка, який хотів відкупитися за кермування авто "під кайфом"](/media/k2/items/cache/47fd52725b38092376fa82f30950460b_Generic.jpg)
Судитимуть чоловіка, який хотів відкупитися за кермування авто "під кайфом"
На Шепетівщині молодик, який хотів відкупитися за кермування у стані наркотичного сп’яніння, постане перед судом. Подія відбулась у м. Славута на початку лютого цього року. Наразі слідчі вже завершили розслідування. Обвинувальний акт скеровано до суду.
![Зранку вдалось уникнути відключень електропостачання, але ввечері можливі мережеві обмеження](/media/k2/items/cache/874cefe9308999d1ee798b1028c4c3c9_Generic.jpg)
Зранку вдалось уникнути відключень електропостачання, але ввечері можливі мережеві обмеження
Весняна погода впливає на динаміку споживання електричної енергії – години максимального вечірнього навантаження зміщуються. Найкритичнішими періодами для електромереж, які і так працюють за аварійними схемами, є проміжки з 07:00 до 11:00 та з 18:00 до 22:00. Про це повідомляє Відділ зв’язків з громадськістю Хмельницькобленерго.