Субота, 16 березня 2024 — Сайт міста Шепетівка

«Під час повномасштабного вторгнення чи то буденних виїздів на надзвичайні ситуації, чи то на ліквідацію влучань ворога – з усією впевненістю покладаюся на В’ячеслава. Він не боїться роботи, сміливо кидається у бій проти вогню. Точно знаю – за моєю спиною надійний тил», - так представляє знімальній групі молодого колегу-рятувальника В’ячеслава Джеру його командир відділення пожежної частини у місті Шепетівка Ігор Габінет.

«Колос повернув звання чемпіона й володаря Кубка Хмельниччини»: Бадрак – про полончан
Розділ Спорт

2023 рік вийшов неоднозначним для Колоса – з однієї сторони, минулорічний лідер західної групи дещо похитнувся в турнірній таблиці чемпіонату України серед аматорів (минулого сезону був першим, наразі – п’ятий), з іншої – повернув у Полонне всі головні нагороди футболу Хмельниччини. Тож головний тренер ФК Колос (Полонне) Сергій Бадрак в інтерв’ю сайту «Український футбол» представив свою команду.

На Шепетівщині відбулося "міжнародне приготування борщу в режимі онлайн".
Розділ Культура

12 березня 2024 року на Шепетівщині відбулася "Міжнародне приготування борщу в режимі онлайн". У віртуальному зв'язку на платформі Zoom та на сторінках Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва нетішинці та поляки готували борщ.

13 березня у Шепетівському міськрайонному суді Хмельницької області розглянули справу про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка за ч. 1ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

13 березня Славутський міськрайонний суд Хмельницької області виніс рішення у справі про вчинення адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 51 КУпАП. Мова йде про дрібне викрадення чужого майна.

Вчора перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін вручив відзнаки переможцям та учасникам конкурсу «Цифровізація області: наше бачення». Про це розповіли у Хмельницькій ОВА.

Хмельницьким апеляційним судом за апеляційною скаргою прокуратури скасовано вирок суду першої інстанції, яким 28-річного жителя м. Нетішин засуджено до умовної міри покарання за ухилення від призову на військову службу (ст. 336 КК України).

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури судом визнано винним 27-річного жителя Ізяславської громади у спричиненні легких тілесних ушкоджень, домашньому насильстві, незаконному проникненні до житла, крадіжці в умовах воєнного стану та умисному невиконанні обмежувального припису (ч.ч. 1, 2 ст. 125, ст. 126-1, ч. 1 ст. 162, ч. 4 ст. 185, ст. 390-1 КК України). Його засуджено до 6 років позбавлення волі.

У Шепетівці під час профілактичного заходу “Подбай про себе!” близько 200 осіб вакцинували проти небезпечних інфекцій. Організував захід у рамках проекту “Вакциновані - Захищені!” Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб за активної підтримки КП “КНП “Шепетівський центр ПМСД” Шепетівської міської ради, КНП “Шепетівський міський центр ПМСД Шепетівської міської ради” та КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня”.

0
репостів
0
репостів