![Комета 12P/Понс-Брукс сфотографована над замком Арундел у Західному Сассексі на цьому складеному зображенні.](/media/k2/items/cache/b28faf09cb2ff87893e8ea7a85dced3e_Generic.jpg?t=20240313_185400)
Можна буде побачити неозброєним оком: до Землі наближається «Комета Диявола»
До Землі наближається «Комета Диявола», розмір якої перевищує гору Еверест. Офіційна назва об’єкта – 12P/Понса – Брукса (12P/Pons-Brooks). Про це повідомляє The Guardian.
![Шепетівські поліцейські вдосконалювали навички надання домедичної допомоги](/media/k2/items/cache/7f3743d224f1a13f9a5ad5c154aa4a79_Generic.jpg)
Шепетівські поліцейські вдосконалювали навички надання домедичної допомоги
На Шепетівщині поліцейські вдосконалювали навички надання домедичної допомоги в кризових ситуаціях. Співробітники Шепетівського райуправління поліції пройшли практичний курс від Товариства Червоного Хреста України, під час якого вдосконалювали навички допомоги громадянам у невідкладних станах.
![Рекордні 585 га вартістю 9 млрд грн: на Шепетівщині державі повернуто землі лісового фонду](/media/k2/items/cache/e2a45add0a363e6694682cdcdaaf8631_Generic.jpg)
Рекордні 585 га вартістю 9 млрд грн: на Шепетівщині державі повернуто землі лісового фонду
Прокурори Шепетівської окружної прокуратури Хмельницької області у судовому порядку домоглися повернення у власність держави земельної ділянки лісогосподарського призначення площею понад 585 га вартістю 9 млрд грн. Вказані землі є об'єктом підвищеного захисту зі спеціальним режимом використання та спеціальною процедурою надання.
![На Хмельниччині у лісах збільшилася кількість тварин](/media/k2/items/cache/8849cf0eae261b93ba72b4a5827c8f40_Generic.jpg)
На Хмельниччині у лісах збільшилася кількість тварин
На Буковині, Хмельниччині та Тернопільщині завершили щорічний зимовий облік тварин. Цього року, як і минулого, «перепис» звірів проводили з дотриманням усіх вимог воєнного часу та чинного законодавства – методами спостережень, шумового прогону і встановлення фотопасток у місцях підгодівлі, зимових скупчень тварин.
![Рік з колишнім під одним дахом був нестерпним: мешканець Шепетівщини отримав підозру](/media/k2/items/cache/fe2258f8a60654b2799872d5478164a6_Generic.jpg?t=20240313_103111)
Рік з колишнім під одним дахом був нестерпним: мешканець Шепетівщини отримав підозру
У Славуті слідчі оголосили підозру 41-річному чоловікові, який вчиняв психологічне насильство над колишньою дружиною. Зловмисник систематично ображав жінку, з якою має спільне житло. За скоєне йому може загрожувати до двох років позбавлення волі.
![У Шепетівці дівчата змагалися на влучність у кульовій стрільбі](/media/k2/items/cache/9c9b378a0888cf866ed729f4a7b7d4f3_Generic.jpg)
У Шепетівці дівчата змагалися на влучність у кульовій стрільбі
12 березня у міській громаді Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було проведено змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед дівчат у двох вікових групах – до 18 років та старші. Змагання відбувалися у межах Всеукраїнських спортивних заходів «Спорт, що нас об’єднує».