![У Шепетівці затвердили пільги переселенцям, зміни до закупівель та передачу комунального майна в оренду](/media/k2/items/cache/52098f716ae89f6b089c4dac86693858_Generic.jpg)
У Шепетівці затвердили пільги переселенцям, зміни до закупівель та передачу комунального майна в оренду
6 квітня, під головуванням міського голови Віталія Бузиля, було проведено позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Під час роботи члени виконкому розглянули 6 питань порядку денного.
![На Хмельниччині вже проживає 128 тис переселенців, аграрії засіяли понад 80 тисяч гектарів земель](/media/k2/items/cache/e465a72cae2c70be5c1cc272150986d0_Generic.jpg)
На Хмельниччині вже проживає 128 тис переселенців, аграрії засіяли понад 80 тисяч гектарів земель
Про ситуацію в області станом на 6 квітня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. 42 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. За минулу добу були «Повітряні тривоги». Нападів не було.
![Польське місто Щецин надало гуманітарну допомогу шепетівській громаді](/media/k2/items/cache/abe198e1a8325e1dd9496c7601d75171_Generic.jpg?t=20220406_110555)
Польське місто Щецин надало гуманітарну допомогу шепетівській громаді
Громада польського міста Щецин виявила бажання підтримати шепетівчан у цей скрутний час гуманітарною допомогою. У портовому місті було оголошено про збір, де сім'ї, небайдужі мешканці згуртувалися та взяли активну участь.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 6 квітня 2022 року](/media/k2/items/cache/76bd8c40f871273edba1993e1504f32a_Generic.jpg?t=20220406_074735)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 6 квітня 2022 року
Розпочалася сорок друга доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 6 квітня.
![Незабутні враження та подарунки: у Шепетівці відбувся івент «Діти-дітям»](/media/k2/items/cache/ab5e367e5c22b67e891f8803cb79f270_Generic.jpg?t=20220414_141909)
Незабутні враження та подарунки: у Шепетівці відбувся івент «Діти-дітям»
"Діти – дітям": під таким гаслом, за сприяння міського голови Віталія Бузиля та начальника Шепетівської районної військової адміністрації Анатолія Катеренчука, у Шепетівці відбувся розважально-культурний івент для наймолодших українців, які вимушено змінили місце проживання.