![Завтра у шепетівській громаді завершиться опалювальний сезон](/media/k2/items/cache/9a8d9451c7428ca1f3c92d79ce05ee3b_Generic.jpg?t=20220414_163438)
Завтра у шепетівській громаді завершиться опалювальний сезон
14 квітня міський голова Віталій Бузиль провів позачергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Про це повідомили на фейсбук сторінці органу самоврядування.
![На Шепетівщині впіймали чергового палія сухостою](/media/k2/items/cache/c1ccbbb5854f60572ac1af4428093ae1_Generic.jpg)
На Шепетівщині впіймали чергового палія сухостою
14 квітня на території Ленковецької ТГ рятувальниками було затримано палія сухої рослинності, на якого було складено адміністративний протокол за статтею 77-1 КУпАП та проведена бесіда щодо спалювання сухої рослиності у пожежо небезпечний переріод.
![У Шепетівці вдруге відбувся розважально-пізнавальний захід «Діти-дітям»](/media/k2/items/cache/0972902763a646cef8acde5ad4d924a0_Generic.jpg)
У Шепетівці вдруге відбувся розважально-пізнавальний захід «Діти-дітям»
Сьогодні, 14 квітня у Шепетівському міському будинку культури відбувся розважально-пізнавальний захід для внутрішньо переміщених осіб «Діти –дітям». У заході взяли участь колективи МБК, працівники міської бібліотеки для дітей, а також долучилися викладачі та учні Шепетівської художньої школи.
![У Шепетівці вирішували як відзначати Великдень в умовах воєнного стану](/media/k2/items/cache/0c93095fffd1b6b054368cda92071007_Generic.jpg?t=20220414_131404)
У Шепетівці вирішували як відзначати Великдень в умовах воєнного стану
14 квітня, у ході робочої наради, яку провів заступник міського голови Віталій Янушевський, представники влади міста, духовенства, правоохоронців та надзвичайників узгодили, як жителям громади безпечно відзначити Великдень та освятити кошики у 2022 році. Про це повідомили на сторінці Шепетівської міської ради.
![Винуватицю смертельної ДТП таки взяли під варту без можливості внесення застави](/media/k2/items/cache/fac45fe963262f5f4e70829410cad114_Generic.jpg?t=20220414_130311)
Винуватицю смертельної ДТП таки взяли під варту без можливості внесення застави
Хмельницький апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції і постановив нове, згідно з яким винуватиці смертельної ДТП у Шепетівці, яка перебувала за кермом у стані сильного алкогольного сп’яніння, обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
![У Шепетівці для дітей переселенців було облаштовано ігрову кімнату](/media/k2/items/cache/bc4760cd6537be937ba2a93effd27232_Generic.jpg?t=20220414_145357)
У Шепетівці для дітей переселенців було облаштовано ігрову кімнату
Щодня на Шепетівщині приймають десятки родин з малечою. З початку повномасштабної війни в Україні до Шепетівського району приїхало більше 7 000 дітей з окупованих регіонів разом з батьками. Про це повідомив начальник Шепетівської РВА Анатолій Катеренчук.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 14 квітня 2022 року](/media/k2/items/cache/8d13db43aefc568f8305afe804b72bc0_Generic.jpg?t=20220414_073633)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 14 квітня 2022 року
Розпочалася п’ятдесята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти України.