![В Улашанівці прощались зі старшим стрільцем Задворним Сергієм Васильовичем](/media/k2/items/cache/bf8a2b37a0bc1f5510d685634cf7cc2c_Generic.jpg)
В Улашанівці прощались зі старшим стрільцем Задворним Сергієм Васильовичем
Улашанівська громада шепетівського району сьогодні, 26 грудня, у глибокій скорботі провела в останню дорогу, українського Героя, нашого загиблого земляка, старшого стрільця – Задворного Сергія Васильовича. Про це повідомили на сторінці громади.
![У Плужненьскій громаді провели в останню дорогу розвідника Гребенюка Володимира](/media/k2/items/cache/93200bbca2dd89eefd66bb802147d712_Generic.jpg?t=20221226_180922)
У Плужненьскій громаді провели в останню дорогу розвідника Гребенюка Володимира
Сьогодні, 26 грудня, у Плужненьскій громаді Шепетівського району провели в останню дорогу 23-річного захисника Гребенюка Володимира Ігоровича (09.03.1999 р.н.) – розвідника снайпера (2 категорії) 3 розвідувального відділення 2 розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А0501.
![Шепетівчани забрали майже всі нагороди на Кубку України з Чирлідингу](/media/k2/items/cache/96b030166727e1c074c130f92b1dc320_Generic.jpg?t=20221226_165857)
Шепетівчани забрали майже всі нагороди на Кубку України з Чирлідингу
Нарешті шепетівські чирлідери дочекались змагань у офлайн форматі. Пандемія коронавірусу та війна всіляко цьому заважали. Але от, 25 грудня відбулись довгоочікуваний Кубок України з Чирлідингу. 145 спортсменів та 57 батьків ГО «Cheer Planet» та Шепетівської ЗОШ №1 вирушили у Львів.
![На Шепетівщині після пожежі вогнеборці виявили тіло власника оселі](/media/k2/items/cache/3e4bbae33eb46663eb16e58461628277_Generic.jpg)
На Шепетівщині після пожежі вогнеборці виявили тіло власника оселі
26 грудня 2022 року о 08 годині 31 хвилин на пункт зв’язку 17-ї державної пожежно-рятувальної частини 5 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області надійшло повідомлення, про сильне задимлення у житловому будинку за адресою: Шепетівський район, м. Полонне.
![Представлено проєкт обласного бюджету Хмельниччини на 2023 рік](/media/k2/items/cache/df3d32af49adc5f63e236ebdb2638bef_Generic.jpg?t=20221226_153614)
Представлено проєкт обласного бюджету Хмельниччини на 2023 рік
Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій провів засідання колегії обласної військової адміністрації. До участі у колегії долучилися заступники начальника ОВА, члени колегії, керівники структурних підрозділів ОВА, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови РВА, керівники органів місцевого самоврядування.
![Новоприбулі переселенці у Шепетівці отримуватимуть 2220 гривень на кожного протягом 3-х місяців](/media/k2/items/cache/3a99333b34372cd42ab271c0aed0c54f_Generic.jpg)
Новоприбулі переселенці у Шепетівці отримуватимуть 2220 гривень на кожного протягом 3-х місяців
28 грудня 2022 року з 10:00 до 16:00 в приміщенні Шепетівського міського будинку культури (вул. Героїв Небесної Сотні, 54 – дитяча бібліотека) Благодійний фонд «Право на захист», як партнер Консорціуму Реагування (UKRAINE RESPONSE CONSORTIUM) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) прийматиме заявки на матеріальну підтримку — 2220 гривень на кожного члена родини протягом 3-х місяців.
![На Шепетіщині за останній тиждень було госпіталізовано двох інфікованих коронавірусом](/media/k2/items/cache/6f631ba52fbba2c0b2aabb0be319069d_Generic.jpg?t=20221226_151412)
На Шепетіщині за останній тиждень було госпіталізовано двох інфікованих коронавірусом
З 16 до 22 грудня у Хмельницькій області зареєстровано 128 хворих на COVID-19, що вдвічі менше, ніж тижнем раніше. До закладів охорони здоров`я госпіталізували 118 громадян (на 19 менше). Ускладнення, спричинені COVID-19, призвели до 2 летальних випадків. Одужали 299 осіб, що на 31 більше, ніж попереднього тижня.
![З січня 2023 року автоматичне нарахування соцдопомоги припиняється](/media/k2/items/cache/82e1a8ab3871e8b728183c2776560d47_Generic.jpg)
З січня 2023 року автоматичне нарахування соцдопомоги припиняється
Виплачувати соціальну допомогу будуть по-новому. З Нового року припиняється автоматичне (на період введення воєнного стану) нарахування державних соціальних допомог, в тому числі допомоги на дітей одиноким матерям, соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, а також пільг.
![Сесія міськради: земельні питання, програма енергозбереження, передача управління будинків, допомога малозабезпеченим, бюджет громади](/media/k2/items/cache/d0557c91ba43a3c69f7979857095f389_Generic.jpg)
Сесія міськради: земельні питання, програма енергозбереження, передача управління будинків, допомога малозабезпеченим, бюджет громади
22 грудня у ході чергового засідання сесії міської ради депутати розглянули 34 питання порядку денного. Про це повідомила пресслужба Шепетівської міської ради.