Шепетівчани забрали майже всі нагороди на Кубку України з Чирлідингу

Нарешті шепетівські чирлідери дочекались змагань у офлайн форматі. Пандемія коронавірусу та війна всіляко цьому заважали. Але от, 25 грудня відбулись довгоочікуваний Кубок України з Чирлідингу. 145 спортсменів та 57 батьків ГО «Cheer Planet» та Шепетівської ЗОШ №1 вирушили у Львів.

Шепетівчани підготували 11 номерів і у підсумку, кожен з них приніс їм нагроди: 7 кубків за перше місце, 2 кубки за друге місце, 2 кубки за третє місце.

Ще раз довели, що ми сильні !! Ми можемо !! Та нічого не боїмось !!! Щира подяка Andrii Boliak , Міністерство освіти і науки України, Спортивний Комітет України , що у такий час знайшли можливість, та подарували дітям щастя!Окрема подяка нашим батькам ! Оскільки саме їх підтримка , дуже важлива нашим спортсменам. Як моральна так і фінансова !!!

Здобутки по програмах

1. Вид програми POM DANCE Шкільна ліга 1 місце у золотому фіналі - команда Baby Sharks, вікова категорія 6-10 років
  2. Вид програми CHEER DANCE SHOW 2 місце у срібному фіналі - команда PomPoms, вікова категорія 6-10 років, професійна ліга
  3. Вид програми POM DANCE 1 місце у золотому фіналі - команда Little Monkays , вікова категорія 8-12 рооків, професійна ліга
  4. Вид програми CHEERLEADING 2 місце у золотому фіналі - команда Little Monkays , вікова категорія 8-12 рооків, професійна ліга
  5. Вид програми CHEER DANCE SHOW Шкільна ліга 1 місце у Золотому фіналі фіналі - команда Paradigma, вікова категорія 8-12 рооків
  6. Вид програми POM DANCE Шкільна ліга 1 місце у золотому фіналі - командаFire Group , вікова категорія 12-16 років
  7. Вид програми CHEER DANCE SHOW 1 місце у золотому фіналі фіналі - команда Lovely Ladies, вікова категорія 12-16 років, професійна ліга
  8. Вид програми Urban CHEER - 3 місце у золотому фіналі, вікова категорія 12-17 років.професійна ліга
  9. Вид програми POM DANCE 3 місце у золотому фіналі - вікова категорія 12-17 років,професійна ліга