П'ятниця, 23 грудня 2022 — Сайт міста Шепетівка

На суботу, 24 грудня, так званий «ліміт на область», тобто дозволена величина навантаження, яку доводить НЕК «Укренерго», трохи збільшена. У разі раціонального використання електричної енергії споживачами, Хмельницька область має всі шанси обмежитися відключеннями однієї черги.

Слідчі Шепетівського райуправління поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосили підозру шахраєві, який під приводом продажу іноземних авто виманив у громадян майже дев'ятсот тисяч гривень. Найближчим часом за свої дії 39-річний житель Шепетівщини постане перед судом.

Вже звичною стала традиція передавати разом з допомогою військовим листи підтримки від дітей. Але нещодавно усталений звичай вирішили удосконалити. Цього разу листи надійшли від військових до дітей.

Сьогодні перед початком першого за час війни розширеного засідання колегії військової адміністрації начальник ОВА Сергій Гамалій вручив державні нагороди нашим землякам.

22 грудня до Шепетівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 завітали помічники святого Миколая – відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради та Шепетівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», які організували та провели змагання серед учнів 5 – 7 класів «Веселі старти».

Разом сильніші: національна мережа UPG відкрила перший АЗК у Хмельницькому
Розділ Бізнес

У період війни автозаправні комплекси UPG для українців – це не лише місце, де можна придбати якісне пальне, а й локація, котра закриває безліч інших потреб. Тут завжди можна смачно поїсти, купити необхідні в дорозі речі, зарядити ґаджети, щоб зв’язатися з рідними, чи просто зігрітися за чашкою кави.

0
репостів
0
репостів