![Цьогоріч в центрі Шепетівки не будуть встановлювати новорічну ялинку](/media/k2/items/cache/aa822328b6b629ed9e68a76f46ddca38_Generic.jpg?t=20221213_161158)
Цьогоріч в центрі Шепетівки не будуть встановлювати новорічну ялинку
У Шепетівській міській раді прийняли рішення, що цьогоріч встановлювати новорічну ялинку на площі Тараса Шевченка не будуть. Про це повідомив міський голова Віталій Бузиль у себе на сторінці.
![Юна шепетівська науковиця здобула призове місце на Всеукраїнському біологічному форумі](/media/k2/items/cache/dac4a2202dca5418d7b92d2250137577_Generic.jpg)
Юна шепетівська науковиця здобула призове місце на Всеукраїнському біологічному форумі
З 8 по 10 листопада Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді було проведено дистанційно Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи» 2022 року. Учасниками заходу стали учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти з 20 регіонів України та м. Києва.
![17 років за ґратами отримав чоловік за вбивство сина колишньої співмешканки, який став на захист матері](/media/k2/items/cache/9a56342184e1741dcca90b3ca2c0608c_Generic.jpg)
17 років за ґратами отримав чоловік за вбивство сина колишньої співмешканки, який став на захист матері
За замах на вбивство колишньої співмешканки і вбивство її сина жителя Шепетівського району на 17 років відправили за ґрати. Також суд зобов’язав зловмисника сплатити потерпілій пів мільйона гривень моральної шкоди.
![У Шепетівці на вулиці Некрасова горів автомобіль](/media/k2/items/cache/300262f8be10744215397e1d7be44732_Generic.jpg)
У Шепетівці на вулиці Некрасова горів автомобіль
Сьогодні о 10:25 вогнеборці 21 Державної пожежно-рятувальної частини отримали повідомлення, що у Шепетівці на вулиці Некрасова зайнявся автомобіль Volkswagen Passat B4. Про це повідомили у Шепетівському районному управлінні ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
![Сьогодні електропостачання будуть відключати по одній черзі](/media/k2/items/cache/9d5b5b2ce92c1ab2014c44b4a0f1a555_Generic.jpg?t=20221213_080343)
Сьогодні електропостачання будуть відключати по одній черзі
Сьогодні, 13 грудня, відключення електропостачання у споживачів буде відбуватись по одній черзі. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю Хмельницькобленерго