Четвер, 27 жовтня 2022 — Сайт міста Шепетівка

Поліцейські Старокостянтинова викрили сімейний підряд бджолярів, які викрадали вулики на території області. «На рахунку» батька і сина понад 20 вуликів, викрадених на Старокостянтинівщині та Шепетівщині. Викрадені вулики були з бджолиними сім’ями та медом, адже зловмисники самі займаються бджолярством і знали, як з ними поводитись.

Шепетівські важкоатлети здобули нагороди на чемпіонаті Хмельницької області
Розділ Спорт

22 жовтня 2022 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат 2005-2009 року народження. До участі у чемпіонаті було заявлено понад 90 спортсменів з різних куточків Хмельницької області.

Еколідерами юнатівських гуртків «Людина і довкілля» Полонського ліцею № 1 Шепетівського району ініційовано регіональний еколого-патріотичних захід «Макулатуру здай – перемогу наближай». Про деталі заходу розповіли у Департаменті природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА.

Суддя Славутського міськрайонного суду Хмельницької області Зеленська В.І. розглянула протокол про адміністративне правопорушення місцевої мешканки, син якої  без поважних на те причин не долучився до роботи по дистанційному навчанню.

Триває двісті сорок п’ята доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 27 жовтня.

0
репостів
0
репостів