Вівторок, 25 жовтня 2022 — Сайт міста Шепетівка

Станом на 18.00 залишаються без електропостачання майже чверть споживачів Хмельниччини. Енергетики в режимі нон-стоп працюють над тим, аби якнайшвидше налагодити належне функціонування системи розподілу електроенергії. Про це повідомив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

За рішенням Уряду з 1 жовтня 2022 року розпочато поетапну передачу функцій адміністрування житлових субсидій та пільг Пенсійному фонду України. Так, вже з жовтня Фонд здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Виплати будуть проводитись незалежно від того, чи є субсидіант або пільговик пенсіонером чи ні. Наразі, до 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій та, власне, механізм призначення житлових субсидій та пільг не змінюється.

25 жовтня міський голова Віталій Бузиль провів позачергове засідання сесії Шепетівської міської ради, у ході якого розглянули 19 питань порядку денного. Про це повідомили у пресслужбі органу самовряування.

Сьогодні, в день військового капелана, отець Василь Гетьман щиро подякував всім парафіянам Храму святого рівноапостольного князя Володимира і небайдужим шепетівчанам за підтримку Збройних Сил України. Також він оголосив, що планується нова поїздка і потрібні маскувальні зимові сітки.

Розпочалася двісті сорок четверта доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 25 жовтня.

0
репостів
0
репостів