![Пограбував будинок, бо знав, що власники там давно не проживають](/media/k2/items/cache/f6da59f278767ecb102bb3f6e332ee8f_Generic.jpg)
Пограбував будинок, бо знав, що власники там давно не проживають
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 22-річного жителя Шепетівщини в крадіжці, поєднаній з проникненням у житло (частина 3 статті 185 Кримінального кодексу України), та покарав його 1 роком 6 місяцями позбавлення волі (із застосуванням статті 69 КК України).
![Шепетівська МТГ поновила членство у «Асоціації міст України»](/media/k2/items/cache/72e591e1e464646246cc88b893b6fa0f_Generic.jpg?t=20210304_124620)
Шепетівська МТГ поновила членство у «Асоціації міст України»
Таку ініціативу на сесії Шепетівської міської ради підтримали депутати, проголосувавши за проект рішення та затвердивши Програму «Представлення інтересів Шепетівської міської територіальної громади у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» на 2021 — 2025 роки».
![Школярі збирають подарунки для дітей з дитбудинків та малозабезпечених сімей](/media/k2/items/cache/ae98252b1d99aafa7fdbbbad444270f2_Generic.jpg)
Школярі збирають подарунки для дітей з дитбудинків та малозабезпечених сімей
Проект “Бандеролька дружби” започаткували працівники ювенальної превенції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області ще на початку лютого минулого року. Акція є безстроковою і вже рік успішно проходить на території Хмельницької області.
![COVID-19 на 4.02.2021: в області нових випадків - 357, одужало - 298, летальних - 9](/media/k2/items/cache/917c5629cfa3723cf9aa9804fd9e8266_Generic.jpg?t=20210304_090839)
COVID-19 на 4.02.2021: в області нових випадків - 357, одужало - 298, летальних - 9
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 04 березня в Хмельницькій області зареєстровано 48914 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1806 - діти, 3595 - медпрацівники.
![Шепетівка подала заявку на здобуття гранту від Уряду Японії](/media/k2/items/cache/82027d123e17d4dd910754888ca7e6d1_Generic.jpg?t=20210304_090825)
Шепетівка подала заявку на здобуття гранту від Уряду Японії
На шостій сесії Шепетівської міської ради депутати затвердили заявку на отримання грантової підтримки за проектами безпеки людини японської програми «Кусаноне»: «Модернізація медичного обладнання у КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня Шепетівської міської ради».
![На Шепетівщини завершився щорічний облік мисливських тварин](/media/k2/items/cache/57119373aeafcd743cfae9b53d8c8d8b_Generic.jpg?t=20210304_082912)
На Шепетівщини завершився щорічний облік мисливських тварин
Щорічно після завершення сезону полювання єгерською службою та лісовою охороною ДП «Шепетівський лісгосп» проводиться облік дичини. Загалом, до проведення обліку було залучено 57 учасників.
![У Шепетівці 45 нових хворих на COVID-19, 10 містян одужали та 2 померли](/media/k2/items/cache/53f994afc7647de2be30a375d0a2f1ea_Generic.jpg?t=20210304_081131)
У Шепетівці 45 нових хворих на COVID-19, 10 містян одужали та 2 померли
За інформацією Шепетівської міської ради, станом на 10.00 4 березня серед жителів міста лабораторно підтверджено 45 нових випадків захворювання на коронавірус.