![Шепетівські освітяни здобули нагороди в обласному турі конкурсу «Вчитель року – 2021»](/media/k2/items/cache/7b45aba318b5a7f0d1d70aa60ed6f2a5_Generic.jpg?t=20210303_155452)
Шепетівські освітяни здобули нагороди в обласному турі конкурсу «Вчитель року – 2021»
Сьогодні на базі Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021».
![Трьох мешканців Шепетівщини засудили за крадіжку залізничних рейок](/media/k2/items/cache/677845eefe8033ed63844a60bbd340eb_Generic.jpg?t=20210303_154818)
Трьох мешканців Шепетівщини засудили за крадіжку залізничних рейок
Шепетівський міськрайонний суд визнав винними трьох жителів Шепетівщини в закінченому замаху на крадіжку, вчинену за попередньою змовою групою осіб (одного з них – ще й за вчинену повторно) – частина 2 статті 15, частина 2 статті 185 Кримінального кодексу України, та призначив двом з них покарання у виді 1 року обмеження волі, проте звільнив їх від реального відбування на 1 рік іспитового строку. Їхнього спільника, котрий раніше судимий і має невідбуту частину покарання за попереднім вироком, суд засудив остаточно до 1 року і 6 місяців позбавлення волі, зарахувавши йому в строк відбування покарання – строк перебування під вартою (з 5 грудня 2018 року по 13 травня 2019 року).
![Шепетівчанин обікрав камеру схову супермаркету «Наш Край»](/media/k2/items/cache/6f7b91a1093f1403ccab6eaa82660848_Generic.jpg)
Шепетівчанин обікрав камеру схову супермаркету «Наш Край»
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднане з проникненням у сховище) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі.
![У Шепетівці планують відкрити фронт-офіс поліції](/media/k2/items/cache/c156bbd0c20c9558ab8d5126a4842949_Generic.jpg?t=20210303_154758)
У Шепетівці планують відкрити фронт-офіс поліції
На Хмельниччині у трьох районних управліннях поліції уже розпочали роботу над облаштуванням анонсованих Головою Національної поліції фронт-офісів. Про це під час пресконференції розповів журналістам начальник Головного управління Національної поліції Хмельницької області Руслан Герасимчук.
![В Україні вже можна записатися в чергу на щеплення проти COVID-19](/media/k2/items/cache/7d4d2df07ad13351ff308337941a4e71_Generic.jpg)
В Україні вже можна записатися в чергу на щеплення проти COVID-19
Відучора в Україні запрацював онлайн-сервіс запису до черги вакцинації проти COVID-19. Майже 45 тис. українців уже висловили бажання отримати щеплення, скориставшись попереднім записом. Про це під час брифінгу розповів Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
![Верховна Рада посилила покарання для "телефонних мінерів"](/media/k2/items/cache/2b6e9f26a22648098f5973b862a0baa3_Generic.jpg?t=20210303_100345)
Верховна Рада посилила покарання для "телефонних мінерів"
Вчора, 2 березня, Верховна Рада України ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.
![Поліцейські затримали злодія-рецидивіста, який пограбував односельця](/media/k2/items/cache/0fc6f7e72ba2078a74447fa8ea6a638d_Generic.jpg?t=20210303_092916)
Поліцейські затримали злодія-рецидивіста, який пограбував односельця
Згідно ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України зловмиснику може загрожувати до 6 років позбавлення волі.
![COVID-19 на 3.03.2021: в області нових інфікованих - 295, одужали - 219, летальних випадків - 1](/media/k2/items/cache/af86624470ac78b6ae318dd3b3d67c7d_Generic.jpg?t=20210303_092029)
COVID-19 на 3.03.2021: в області нових інфікованих - 295, одужали - 219, летальних випадків - 1
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 03 березня в Хмельницькій області зареєстровано 48557 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 1789 - діти, 3580 - медпрацівники.
![За добу на COVID-19 захворіли 30 шепетівчан, 27 одужали та 1 жінка померла](/media/k2/items/cache/e61c653e512d7ad8fbe8247d31bf5f14_Generic.jpg?t=20210303_082849)
За добу на COVID-19 захворіли 30 шепетівчан, 27 одужали та 1 жінка померла
Незважаючи на велику кількість одужавших, у Шепетівській багатопрофільній лікарні спостерігається щоденний приріст хворих на коронавірус.