![Посадовці привітали прийомні сім’ї з Міжнародним днем сім’ї](/media/k2/items/cache/45f19ae9f85c1481968e88ce2b3f8323_Generic.jpg?t=20200515_215443)
Посадовці привітали прийомні сім’ї з Міжнародним днем сім’ї
15 травня, з нагоди відзначення в Україні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї, заступник міського голови Наталія Стасюк та начальник служби у справах дітей Катерина Купрацевич від імені міського голови Михайла Полодюка, міської ради та її виконавчого комітету, привітали чотири прийомні сім’ї у, яких на вихованні та утриманні перебуває 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування зі святом.
![Шепетівщині загрожує новий спалах коронавірусної хвороби COVID-19](/media/k2/items/cache/df7abc04ec5a053595a72b9fb1457cbd_Generic.jpg?t=20200516_021827)
Шепетівщині загрожує новий спалах коронавірусної хвороби COVID-19
На Хмельниччині наразі лабораторно підтверджено 252 випадків коронавірусної хвороби. Зранку додалося ще 17 інфікованих, 11 з них - з Шепетівщини. Про це щойно повідомив на брифінгу голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.
![Вогнеборці ліквідували пожежу поблизу села Пліщин](/media/k2/items/cache/0a523f0e47989d2de5e4f8d5ecae16e7_Generic.jpg?t=20200515_215256)
Вогнеборці ліквідували пожежу поблизу села Пліщин
13 травня о 15:27 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння сухої трави на відкритій території поблизу села Пліщин Шепетівського району.
![У Шепетівському районі контролюють якість джерел водопостачання](/media/k2/items/cache/a2b47ea0f1135e718f7738f520459577_Generic.jpg?t=20200515_215238)
У Шепетівському районі контролюють якість джерел водопостачання
Фахівці Шепетівського районного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області продовжують здійснювати посилений державний санітарно-епідеміологічний нагляд на об’єктах водопостачання та водовідведення населених пунктів.