![У Шепетівці підозрюють ще один летальний випадок через COVID-19](/media/k2/items/cache/2e352c93778ddf90b13f80b126c42d04_Generic.jpg?t=20200513_170201)
У Шепетівці підозрюють ще один летальний випадок через COVID-19
У шепетівській лікарні кілька годин тому помер чоловік 1966 р.н., лікарі підозрюють, що причиною стала коронавірусна хвороба COVID-19. Про цей випадок повідомив завідувач реанімаційним відділенням Шепетівської ЦРЛ Валерій Сивоконюк у себе на сторінці.
![Богдан Грицай не хоче битись з Олександром Усиком за правилами боксу](/media/k2/items/cache/dd48a8a417999e0f5d37156b623228bf_Generic.jpg)
Богдан Грицай не хоче битись з Олександром Усиком за правилами боксу
Шепетівський борець вільного стилю Богдан Грицай не хоче битись з Олександром Усиком за правилами боксу. Про це стало відомо із відео каналу НТА на Youtube.
![Завтра відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»](/media/k2/items/cache/3ac0956efa98c80b2a63d46b0e7bc377_Generic.jpg)
Завтра відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»
Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2020 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 13 травня 2020 року з 10.00 до 12.00 години. Про це повідомили у Хмельницькій ОДА.
![Знято обмеження руху автомобільного транспорту на міському кладовищі](/media/k2/items/cache/4c049f78f5eace6d3d4ee7291c871237_Generic.jpg?t=20200512_124719)
Знято обмеження руху автомобільного транспорту на міському кладовищі
Сьогодні 12 травня, розпорядженням керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації обмеження руху автомобільного таранспорту на міському кладовищі було скасовано.
![Винного у ДТП шепетівчанина позбавили прав, оштрафували та присудили виплатити 70 тис грн моральної шкоди](/media/k2/items/cache/a0a90c72ed87f50700a7641f9d44f92a_Generic.jpg?t=20200512_090805)
Винного у ДТП шепетівчанина позбавили прав, оштрафували та присудили виплатити 70 тис грн моральної шкоди
Шепетівський міськрайонний суд визнав винним 60-річного жителя Шепетівки, обвинуваченого у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесні ушкодження (частина 1 статті 286 Кримінального кодексу України) та призначив йому покарання – 5950 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік.
![Під час будівельних робіт у Шепетівці виявили мінометну міну](/media/k2/items/cache/4834e9723196014d5fd5579337ac3bd4_Generic.jpg)
Під час будівельних робіт у Шепетівці виявили мінометну міну
11 травня піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення знешкодили 1 (одну) 82 мм. мінометну міну часів Другої світової війни.
![Богдан Грицай](/media/k2/items/cache/9b9b9426aee304079218dbf7c099bd31_Generic.jpg?t=20200512_012218)
«Досить уже мовчати». Борець Богдан Грицай, який виступив проти Усика. Перше інтерв’ю
Його свіжі висловлювання підірвали мережу. 25-річний борець вільного стилю Богдан Грицай пригадав Олександрові Усик чимало образливих, а часто – відверто антиукраїнських висловлювань, і викликав одіозного боксера на бій без правил.
А Грицай в інтерв’ю «Главкому» розказав: розуміє, на що йде, розуміє, яку реакцію реакцію спортивної спільноти може викликати. Але вона його не надто бентежить. Борець налаштований боротися за місце в олімпійському Токіо і впевнений, що це йому під силу.
Богдан Грицай розповів, звідки росте коріння його патріотичності, чому у збірній з вільної боротьби панують… проросійські настрої, й пригадав, як жбурляв бруківку під час Революції Гідності.