![Сьогодні почали виплачувати "карантинну тисячу" пенсіонерам](/media/k2/items/cache/f5520af4495efc7b497a2f868cec4adc_Generic.jpg)
Сьогодні почали виплачувати "карантинну тисячу" пенсіонерам
23 квітня Пенсійний фонд України спрямував на виплату одноразової грошової допомоги 9,9 мільярдів гривень. Як повідомляють в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області, для Хмельниччини профінансовано 374,1 млн.грн. Допомогу отримають близько 375 тисяч пенсіонерів.
![Мапа селянських повстань 1930 року](/media/k2/items/cache/c2481e0debcc37f662c5e0a462f07dce_Generic.jpg?t=20200423_115652)
Селянський «майдан» на Шепетівщині. Лютий-березень 1930 р.
90 років тому на теренах північної частини Хмельниччини відбулися масові селянські виступи проти колективізації. Згодом ці виступи переросли у антирадянські повстання. Фактично з нашого регіону вони поширилися на всю радянську Україну і тривали аж до осені 1932 р. Лише з початком голоду 1932-1933 рр. ці повстання згасають. Сьогодні деякі історики називають ці заворушення селянським «майданом». Про причини, хід подій та наслідки антиколгоспних виступів на Шепетівщині мова піде далі.
![Вогнеборці разом із лісівниками ліквідували пожежу лісової підстилки](/media/k2/items/cache/290f6fd8a2db971e600217143b29f839_Generic.jpg?t=20200423_100840)
Вогнеборці разом із лісівниками ліквідували пожежу лісової підстилки
Необорежне поводження з вогнем мало не призвело до займання лісу. Вчора, 22 квітня о 16:58 на пункт зв’язку 21 Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про пожежу лісової підстилки на території ДП «Шепетівський лісгосп».
![Пожежна дружина Шепетівського лісгоспу долучилась до гасіння лісів на Житомирщині](/media/k2/items/cache/b963166b7f1c8e623e9054fb5f848aba_Generic.jpg)
Пожежна дружина Шепетівського лісгоспу долучилась до гасіння лісів на Житомирщині
На допомогу житомирянам у гасінні масштабних лісових пожеж вирушив зведений загін добровільної пожежної дружини Шепетівського лісгоспу. Лісівники розповіли в яких умовах з колегами гасили лісові пожежі на Житомирщині.
![Шепетівські пожежники врятували 67-річного чоловіка з палаючого будинку](/media/k2/items/cache/26a99b4dbbe99a0308da8202bcebee72_Generic.jpg?t=20200423_063415)
Шепетівські пожежники врятували 67-річного чоловіка з палаючого будинку
Вчора, 22 квітня о 22:25 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Кам’янка Славутського району. На місце події було негайно направлено чергове відділення 21 Державної пожежно-рятувальної частини м. Шепетівка та команда відомчої пожежної охорони військової частини с. Цвітоха Славутського району.