![Допоможи майбутнім чемпіонам!](/media/k2/items/cache/5d84b9c34359206b51646334e744fc5d_Generic.jpg)
Допоможи майбутнім чемпіонам!
Що для Вас є важливим в житті? Сучасний гаджет чи, може, модний годинник, чи дороге розкішне авто? Мрії дітлахів із кризових сімей значно менші – просто займатися спортом.
![25 дітей, які втратили батька на війні, отримають срібну відзнаку](/media/k2/items/cache/894bb9a61d7a37e56b52df69049eee7f_Generic.jpg)
25 дітей, які втратили батька на війні, отримають срібну відзнаку
5 березня о 11.00 в актовій залі музею М.Островського, за ініціативи ГО «Всеукраїнське військово-цивільне об’єднання «Бойове братерство України» та ГО «Шепетівська спілка учасників бойових дій в зоні АТО», відбудеться вшанування пам’яті загиблих героїв російсько-української війни і вручення їхнім дітям срібних відзнак «Батьківське серце».
![Шепетівські рятувальники тренувались знезаражувати поверхні](/media/k2/items/cache/d33dea7092c35dd6f090ccfcd7ae370d_Generic.jpg?t=20200304_152828)
Шепетівські рятувальники тренувались знезаражувати поверхні
4 березня, задля вдосконалення вмінь та навичок у виявленні та розпізнаванні загроз, а також прийнятті ефективних рішень щодо подальших дій з ліквідації надзвичайних ситуацій, вогнеборці 21 Державної пожежно-рятувальної частини провели практичне заняття, під час якого акцент був зроблений на проведенні деконтамінації (знезараженні).
![Розпочались роботи із заміни аварійних опор мереж зовнішнього освітлення](/media/k2/items/cache/d5fd004cc4f747b904355d378db9cbcd_Generic.jpg)
Розпочались роботи із заміни аварійних опор мереж зовнішнього освітлення
У Шепетівці розпочалось весняне прибирання вулиць та заміна аварійних опор мереж зовнішнього освітлення по вулиці Валі Котика. Про це повідомила прес-служба Шепетівської міської ради.
![Відбулася загальнолікарняна конференція на тему «Коронавірус»](/media/k2/items/cache/34c7216f505dec7a3d5a3a4569f125d8_Generic.jpg?t=20200304_135908)
Відбулася загальнолікарняна конференція на тему «Коронавірус»
У зв’язку із дедалі ширшим розповсюдженням коронавірусу (COVID-19) у світі, реєстрацією першого підтвердженого випадку захворювання на цю небезпечну інфекцію в Україні 3 березня 2020 року у КНП «Шепетівська ЦРЛ» відбулася загальнолікарняна конференція з питань клініки, діагностики, відбору клінічного матеріалу, дотримання вимог протиепідемічного режиму, при виявлені особи, що відповідає визначенню випадку COVID-19.
![Відбулась конференція Шепетівської організацї Українського товариства сліпих](/media/k2/items/cache/78f9562d9def237e4a6a6ce11f84d10e_Generic.jpg)
Відбулась конференція Шепетівської організацї Українського товариства сліпих
Сьогодні у Шепетівці відбулась звітна річна конференція членів громадського об’єднання територіальної первиннуої організації Українського товариства сліпих.