![На Хмельниччині виявили другого інфікованого COVID-19](/media/k2/items/cache/e58d42f82a9120032ff35dd8f298a4c0_Generic.jpg?t=20200329_103442)
На Хмельниччині виявили другого інфікованого COVID-19
Хмельницька ОДА повідомила, що станом на 22:00 годину 28 березня в Хмельницькій області зафіксовано вже два лабораторно підтверджених випадки COVID-19, а також одна підозра на коронавірус.
![Хмельницька обласна рада перейменувала музей Островського](/media/k2/items/cache/e8a3eb76bf4f150eaafc23e5cf6aaba3_Generic.jpg?t=20200328_151056)
Хмельницька обласна рада перейменувала музей Островського
Як ми і анонсували, сьогодні у дворі обласної ради відбулось пленарне засідання, на якому розглядали питання перейменування комунального закладу культури «Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського».
![Поблизу села Мальованка горіло 7 гектарів сухої трави](/media/k2/items/cache/c508846c1f0904d9e8478ee733f14e91_Generic.jpg)
Поблизу села Мальованка горіло 7 гектарів сухої трави
Упродовж доби, 27 березня вся Хмельниччина палала через паліїв сухої трави. Не минула біда і Шепетівщину.
![Шепетівчанин поки що не зміг дістатися до Антарктиди](/media/k2/items/cache/d213f0a1618fd1a9c5668cbddfc83566_Generic.jpg?t=20200328_111943)
Шепетівчанин поки що не зміг дістатися до Антарктиди
Через пандемію COVID-19 команда 25-ї Української антарктичної експедиції не змогла дістатися Антарктиди й змушена була повернутися в Київ увечері 20 березня 2020 року. Нагадаємо, що до складу команди полярників увійшов і шепетівчанин Максим Білоус.