Субота, 28 березня 2020 14:16

Хмельницька обласна рада перейменувала музей Островського

Як ми і анонсували, сьогодні у дворі обласної ради відбулось пленарне засідання, на якому розглядали питання перейменування комунального закладу культури «Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського».

Такий незвичний формат засідання типу Viche під відкритим небом було обрано через карантинні заходи.

Проект рішення містив 3 пункти:

  1. Перейменувати комунальний заклад культури «Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського» у комунальний заклад «Музей пропаганди» Хмельницької обласної ради.
  2. Доручити директору комунального закладу «Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського» забезпечити внесення відповідних змін до установчих документів, провести державну реєстрацію цих змін та інших дій, пов’язаних із перейменуванням закладу, згідно з чинним законодавством України.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяну Зеленко і відділ з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради

Необхідність розгляду даного питання саме на позачерговому пленарному засіданні викликана тим, що відповідно до законів України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» та з метою унеможливлення закриття комунального закладу, постало питання щодо подальшого його функціонування саме з такою назвою.

Після тривалої дискусії депутати більшістю голосів проголосували за перейменування КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.О. Островського» у комунальний заклад «Музей пропаганди» Хмельницької обласної ради. При поіменному голосуванні 46 депутатів підтримало перейменування, 8 депутатів були проти, а 4 депутати утрималось.

Відео

Останнє редагування Субота, 28 березня 2020 17:10
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Як що ми подивимся на фото то побачимо як тьмяно приняли це рішення . Я дуже вдячний йому , тому що я і моє покоління не не забули і забуває його життєвих і корисних фраз які допомогли багатьом із нас досягнути мети і прожити життя без...

Як що ми подивимся на фото то побачимо як тьмяно приняли це рішення . Я дуже вдячний йому , тому що я і моє покоління не не забули і забуває його життєвих і корисних фраз які допомогли багатьом із нас досягнути мети і прожити життя без болю за безцільно прожиті роки ...

Детальніше
artem.se
This comment was minimized by the moderator on the site

Ваш перекладач поганенько справився

admin
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением