![У селищі Гриців та селі Корпилівка проводили рейд до неблагополучних родин](/media/k2/items/cache/5863d93fc7ebb07b718124aeb06e4bdd_Generic.jpg)
У селищі Гриців та селі Корпилівка проводили рейд до неблагополучних родин
27 лютого 2020 року завідувачем сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей райдержадміністрації, Козачук О.В., головним спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації, Федорчук О.Г., головним спеціалістом відділу охорони здоров’ я та соціального захисту населення Грицівської селищної ради, Паламарчук Н.М., та інспектором сектору ювенальної поліції Шепетівського ВП ГУНП Карасьом В.В. проведено профілактичний рейд «Діти вулиці», «Сім’я» у селищі Гриців та селі Корпилівка.
![На території Судилківської ОТГ шукали неоформлених працівників](/media/k2/items/cache/3c31778a3594162bc19664a7b0a80b2f_Generic.jpg)
На території Судилківської ОТГ шукали неоформлених працівників
З метою детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, легалізації виплати заробітної плати найманим працівникам на виконання розпорядження голови Шепетівської райдержадміністрації від 13.02. 2020 року №38/2020-р, 26 лютого 2020 року було проведено обстеження об’єктів господарювання, які знаходяться на території Судилківської об’єднаної територіальної громади.
![У селі Новичі зустрічали весну](/media/k2/items/cache/9c2039f411fe6a5376862495c57ac5ae_Generic.jpg)
У селі Новичі зустрічали весну
29 лютого, у останній "додатковий" день зими 2020 року, в селі Новичі відбулося святкове дійство, приурочене Масниці - зустрічі весни - "Прийди, прийди, весна - красна!".
![На вулиці Судилківській горів житловий будинок](/media/k2/items/cache/5768b80fe28a152b8b2fc24299777f7c_Generic.jpg)
На вулиці Судилківській горів житловий будинок
Вчора, 29 лютого о 22:20 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу ще одного житлового будинку на вул. Судилківська в м. Шепетівка. До місця виклику негайно було направлено чергове відділення рятувальників 21 Державної пожежно-рятувальної частини.