Вівторок, 02 жовтня 2018 10:48

У Шепетівці відбулись змагання з вуличного баскетболу

28 вересня на площі біля виконавчого комітету Шепетівської міської ради шепетівчани та гості нашого міста могли спостерігати за цікавими іграми з вуличного баскетболу (баскетбол 3х3 на один кошик). Це, на імпровізованих  майданчиках зі спеціалізованими переносними баскетбольними щитами, змагалися юнаки та дівчата. Змагання проходили в рамках заходів, присвячених святкуванню Дня міста.

У турнірі серед дівчат взяли участь сім команд: НВК№1-1 (перша команда), НВК№1-2 (друга команда), ЗОШ№3-1 (перша команда), ЗОШ№3-2 (друга команда), НВК№3, НВК№2 та ЗОШ№1. В підсумку, у ході запеклої боротьби перемогу святкувала команда НВК№1-1, яка у фіналі турніру у своєрідному дербі здолала другу команду дівчат НВК№1, яка, відповідно, і стала срібним призером турніру. Склад команди-переможнеці: Парфенюк Валерія, Туровська Аліна, Швець Ольга та Комісарчук Ангеліна. Бронзовим призером турніру стала перша команда ЗОШ№3, яка у матчі за третє місце також здолала другу команду дівчат своєї школи.

У турнірі серед юнаків змагалися десять команд: НВК№1-1 (перша команда), НВК№1-2 (друга команда), ЗОШ№3-1 (перша команда), ЗОШ№3-2 (друга команда), НВК№3 (перша команда), НВК№3 (друга команда), ЗОШ№1-1(перша команда), ЗОШ№1-2 (друга команда), ЗОШ№4 та ЗОШ№6.

В результаті перемогу у турнірі виборола команда ЗОШ№4, у складі: Закреничний Богдан, Свинарчук Богдан, Гончарук Олег та Манійчук Віталій. Друге місце посіла команда ЗОШ№1-1. Третьою стала команда НВК№1-1.

Команди-призери турнірів нагороджені грамотами та баскетбольними м’ячами ХОЦФЗН «Спорт для всіх». Гравці команд-призерів нагороджені грамотами та сувенірами ХОЦФЗН «Спорт для всіх», а гравці команд-переможниць також нагороджені медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено спільно Хмельницьким обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Шепетівським МЦФЗН «Спорт для всіх», управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Шепетівської міської ради та за підтримки Шепетівської ДЮСШ.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода