Понеділок, 03 лютого 2014 — Сайт міста Шепетівка
![Кузьма Скрябін "Шо бачу - то співаю"](/media/k2/items/cache/b0776ea0ff3c7ec4ba82e898c021ccc5_Generic.jpg?t=20190201_020524)
Розділ
Культура
03 лютого 2014, 19:19
Кузьма Скрябін "Шо бачу - то співаю"
Завдяки концертній агенції "B&K" шепетівчани змогло вже вдруге відвідати концерт легендарного гурту України "Скрябін". Попри те, що концерт відбувся в підтримку нового альбому "Добряк", в основному звучали старі перевірені хіти і навіть один новий трек, який ще поки що не увійшов ні до одного альбому і Шепетівка почула його першою. Перед концертом я мав змогу поспілкуватися із фронтменом гурту Кузьмою, який виявився надзвичайно приємною та простою в спілкуванні людиною.
![Зимовий кубок міста з футзалу](/media/k2/items/cache/7ad7f11d190c995ba540f7eeb4073ef6_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
03 лютого 2014, 17:47
Зимовий кубок міста з футзалу
Футбол є самим популярним ігровим видом спорту в нашій країні і наше місто не є винятком з цього правила. Але поряд з футболом у Шепетівці велику популярність має такий його різновид, як футзал. 1 лютого серед любителів футзалу пройшов «Зимовий кубок міста». Змагання проведені в рамках заходів «Рух – енергія, здоров’я та краса».