Дорожньо-транспортна пригода сталася 5 серпня, близько 03.00 години поблизу села Манятин Славутського району. Водій перебував у стані алкогольного сп’яніння — «Драгер» показав 2 проміле. Потерпіла наразі в реанімації Шепетівської ЦРЛ.
Стартував мисливський сезон 2018-2019 рр. В перші вихідні сезону в межах мисливських угідь ДП «Шепетівський лісгосп» для полювання на пернату дичину реалізовано 66 одноразових відстрільних карточок.
У готелі "Джем", у селі Раковець Львівскьої області, отруїлися кілька десятків людей, майже всі діти. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. Усі вони - мешканці Шепетівського району.
4 серпня у селищі Косецькому відбулася чвертьфінальна гра Кубку Хмельниччини з футболу. На полі зустрілася команда господар «Лісівник» та МФК Славута.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua