Вівторок, 28 травня 2019 13:30

Стрілку під наркотиками визначили 96 050 грн застави

До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно громадян С. та Х., які обвинувачуються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 129 (погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози), частинами 2, 3, 4 статті 296 (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене групою осіб, якщо вони були пов’язані з опором іншим громадянам, які припинили хуліганські дії, вчинені із застосуванням вогнепальної зброї) Кримінального кодексу України.

Досудовим слідством встановлено, що 30.03.2019, С., перебуваючи у стані, викликаному вживанням наркотичних засобів, діючи за попередньою змовою групою осіб з Х., у присутності сторонніх осіб, знаходячись на березі сільського водоймища, заподіяли тілесні ушкодження потерпілому О.

Обвинувачений С., утримуючи в руках мисливську гладкоствольну рушницю, наніс потерпілому не менше п’яти ударів ногою в голову та тулуб, внаслідок чого останній вимушений був зайти у воду.

Погрожуючи вбивством, С. наказав потерпілому вийти із водоймища на берег, здійснив постріл, поціливши у воду поряд з потерпілим, що в свою чергу дало підстави останньому побоюватися здійснення цієї погрози.

Крім того, С., за попередньою змовою з Х., 30.03.2019, вчинили хуліганські дії по відношенню до К., який прийшов на місце події з метою припинення їх злочинних дій. При цьому обвинувачений Х. наніс потерпілому К. кулаками три удари в обличчя, а С., у свою чергу, наніс прикладом рушниці удар в голову.

У результаті вказаних дій потерпілому К. спричинено фізичний біль.

Крім того, обвинувачений Х., наніс потерпілому Л., який також припиняв його хуліганські дії, кулаками два удари в обличчя, спричинивши останньому фізичний біль.

Ухвалою слідчого судді Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 03.04.2019 року обвинуваченому С. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Визначено заставу у розмірі 96 050 грн., яку було внесено в розмірі, визначеному в ухвалі.

За повідомленням прес-служби суду

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода