Шепетівська громада висловлює глибоке співчуття з приводу трагічної загибелі військовослужбовця, який віддано служив Батьківщині, захищаючи її суверенітет і територіальну цілісність - начальника вузла зв'язку, старшого лейтенанта Савчука Олега Олександровича, 26 вересня 1993 року народження, який помер 27 вересня 2025 року у відділення анестезіології та інтенсивної терапії Полтавської обласної клінічної лікарні.
У селі Любомирка, що у Шепетівському районі, приступила до роботи добровільна пожежна дружина, до складу якої входять четверо вогнеборців-добровольців. Чоловіки вже пройшли вишкіл та готові до бою з вогнем та надзвичайними ситуаціями пліч-о-пліч з рятувальниками Державної пожежно-рятувальної частини міста Полонне.
27 вересня на території Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи міста Славути відбулися товариські туристичні змагання, в яких взяло участь 10 команд зі Славути, Нетішина, Судилкова, Берездівської громади та команда Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua