Ми втратили ще одного нашого воїна… 27 вересня 2025 року боронячи рідну землю на Покровському напрямку Донецької області, внаслідок влучання ворожого fpv-дрону загинув ще один наш земляк, солдат Пипич Олександр Олександрович 10 квітня 1990 року народження, водій 3 десантно-штурмового відділення 1 десантно-штурмового взводу 3 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону.
Горе, сум і жалоба не полишають Шепетівську громаду, не дають зняти чорні стрічки. 3 жовтня, стоячи на колінах, у Шепетівці знову прощалися із воїном, який загинув за Україну, командиром гармати самохідного артилерійського взводу, самохідного артилерійської батареї, самохідного артилерійського дивізіону сержантом Рябим Іваном Анатолійовичем.
І знову горе…знову страшна звістка про втрату… 22 вересня 2025 року на Донецькому напрямку, під час виконання бойового завдання, в бою за Україну загинув командир гармати самохідного артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону сержант Рябий Іван Анатолійович, 24 липня 1990 року народження, відданий військовій присязі на вірність українському народу її свободу і незалежність.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua