Сьогодні у Хмельницькому відбулось засідання контрольно-дисциплінарного комітету Хмельницької Обласної Федерації Футболу, на якій розглядалась скарга на чвертьфінальний матч кубку Хмельниччини за участі шепетівського клубу "Лісівник" та МФК "Славута". Нагадаємо у тому матчі шепетівчани розгромили суперників із рахунком 5-1.
Сьогодні, 6 серпня 2018 року, за безпосередньої участі працівників Шепетівської місцевої прокуратури, у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого відділу Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, завдяки скоординованим заходам та проведеним негласним слідчим (розшуковим) діям, під час одержання неправомірної вигоди викрито керівника одного із навчальних закладів м. Шепетівка.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua