Минулого тижня у нашій фейсбук-групі "Шепетівка віртуальна" водії масово скаржились на нові дорожні знаки та розмітку, яку нанесли неподалік торгового центру "Дружба". Через них, той хто рухався в напрямку базару з вулиці Героїв Небесної Сотні не міг повернути на вулицю Сергію Оврашка без порушення правил дорожнього руху.

Сьогодні у Шепетівці було скликано позачергове засідання виконавчого комітету. Про основні питання розмовів міський голова Віталій Бузиль у себе на сторінці.

У вересні на Шепетівщині зафіксовано у 8 разів більше хворих на COVID-19, ніж у серпні. Про це повідомив Шепетівський районний відділ ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України».

На ХV сесію Шепетівської міської ради було винесено проект рішення "Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Шепетівської міської територіальної громади". Зміни стосувались Шепетівки та села Жилинці.

Відсьогодні Хмельницька область потрапляє до “помаранчевого” рівня епіднебезпеки. Перевищено показник рівня госпіталізацій, а також мав би бути перевищений показник завантаженості ліжок з киснем, але МОЗ залучив нові лікарні, що у свою чергу дозволило вписатись в показники.

Міський голова Віталій Бузиль сьогодні разом з керівники комунальних підприємств перевірив підготовку будинків міста до опалювального сезону. Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів