В умовах російської агресії наші медики пліч-о-пліч з військовими роблять все можливе для нашої перемоги. Вони рятують найцінніше в світі – життя, тому їх вклад в нашу боротьбу величезний. Вчора у Хмельницькій ОВА кращих медпрацівників області відзначали грамотами, орденами та цінними подарунками. Серез них і відомий шепетівський лікар-реаніматолог.
Після рішення на позачерговому засідання виконавчого комітету, де винесли попередження автомобільному перевізнику ПП «Шепетівське АТП 16807» про неналежне виконання умов договорів на міські перевезення, міський голова Шепетівки отримав листа.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua