![COVID-19: по області 30 нових випадків інфікування, одужало - 388, 1 людина померла](/media/k2/items/cache/f2a10e258fd54d552c466d8c31b0ec5e_Generic.jpg?t=20201116_164213)
COVID-19: по області 30 нових випадків інфікування, одужало - 388, 1 людина померла
Хмельницька ОДА інформує: станом на 18.00 16 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 24813 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 841 - діти, 1769 - медпрацівники, 1665 - працівники освіти.
![Рятувальники провели заходи дезінфекції у Грицеві](/media/k2/items/cache/62b91e5b5892975be6fc56efa9cbabaa_Generic.jpg)
Рятувальники провели заходи дезінфекції у Грицеві
14 листопада надзвичайники 29 Державного пожежно-рятувального поста провели дезінфекцію гуртожитку ВПТУ №38 на вул. Ломоносова 10 у смт. Гриців. Даний захід проводився з метою недопущення поширення коронавірусної інфекції.
![У Шепетівці вітали бабусю, якій виповнилося 100 років](/media/k2/items/cache/1cd54229ad01cc4c1617a86eea737830_Generic.jpg?t=20201116_105751)
У Шепетівці вітали бабусю, якій виповнилося 100 років
14 листопада своє 100-річчя від дня народження відзначила жителька Шепетівки – Марчук Ганна Гаврилівна. З цієї нагоди жінку відвідала численна родина, діти, внуки, правнути та праправнуки.