П'ятниця, 23 жовтня 2020 17:10

5 причин проголосувати «ЗА МАЙБУТНЄ»

5 причин проголосувати «ЗА МАЙБУТНЄ» на правах реклами

25 жовтня в Україні відбудуться місцеві вибори. Мешканці Хмельниччини зможуть реалізувати своє конституційне право та обрати депутатів рад всіх рівнів: обласної, районних, міських, сільських і селищних, а також міських голів та голів об’єднаних територіальних громад.

Хмельницька обласна організація партії «ЗА МАЙБУТНЄ» на чолі з Сергієм Лабазюком називає 5 причин, чому варто проголосувати саме за партію «ЗА МАЙБУТНЄ» та її кандидатів у всіх списках:

  1. Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» - найкраща на Хмельниччині. В її складі - справжні професіонали, які не словами, а справами заслужили довіру земляків. Ми не обіцяємо, а робимо! Не шукаємо причини, а пропонуємо рішення! Наші знання і досвід працюють на інтереси громад. Ми вміємо тримати слово і завжди доводимо справи до кінця. Саме такі цінності об’єднали нас в команду «ЗА МАЙБУТНЄ».
  2. Ми всі – свої, а Хмельниччина – наша мала Батьківщина. Наші кандидати – люди, яких знають всі. Ми народилися й виросли на Хмельниччині. Тут живуть наші родини, сусіди, друзі. Тут ми справляли весілля й народжували дітей. Ми завжди поруч і завжди готові допомогти.
  3. Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» - єдина в Україні політична сила, яка працює на єднання країни. Ми не ділимо людей за мовою, вірою чи національністю. Тільки об’єднавшись, українці зможуть побудувати успішну країну.
  4. «ЗА МАЙБУТНЄ» - єдина в Україні партія, яка побудована знизу догори. У нас немає культу вождя і партійної диктатури. У нас немає колишніх президентів та прем’єрів. Наш кістяк – потужні регіональні лідери та лідери громад.
  5. Місцеві вибори для нас – перший важливий крок на шляху зміни України на краще. Наступний крок – парламентські вибори: входження у Верховну Раду, формування більшості та створення нового Уряду, який зможе забезпечити стійке економічне зростання та покращення життя людей.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода